Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    karenin iki tane özgür dolaşan fonu var zaten. ikisi de döviz fonu . birisi Türkiye odaklı döviz... bunlarda stopaj avantajı da oluyordu sanırım dolar olarak yatırıldığı için öyle bi şeyler bi kurcalarsınız .

neyse ben sahile iniyorum , belki klark çekip tanışabileceğim yeni manitalara rastlarım
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Savas baslamadan önce kac dolardi ki savaş bitince 1700 olsun
     Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    aynen. 29 şubat vade günümdü mt bir sürü ısrar etti altın korumalı yapalım bu kez diye korumalı olduğu halde barış yapıldı derler ons 1700'lere çakılır 2 günde diye elim gitmedi euro korumalı yaptım. gerçi adamı dinlemediğim için şimdi zarardayım ama yani gerçek anlamdaki bir savaş bile onsa 2000'i geçirtmediyse başka ne geçirtir? hani nerede ons 2021 yılsonu tahmini 3000 usd diyen goldmanlar deutchebanklar...emtia böyle birşey işte. ha temmuzdaki vade dönümüne kadar barış olsun gelsin ons 1700'e altın korumaya geçeyim.
    M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    Hayatta olduğu gibi para ve sermaye piyasalarında da işlem yaparken alternatifli , seçenekli düşünmek iyidir çünkü daha çabuk daha basit daha pratik ve daha az riskli para kazanmanın yollarını da açar. Yapılan bu iş nasıl daha iyi olabilirin yolunu açarsın seçenekli alternatifli düşünce ile. Sor ki yanıtlar bulabilesin, sizce de öyle değil mi...

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

4. letgo denen platformda 12 çeşit ürünü satışa koydum. İçlerinden sadece - komando bıçağı- na yasaklı dendi. Bu ilanı yayınlayamıyoruz dediler. Oysa bir ruhsatlı tabanca ile bir de av tüfeğine itiraz edilmedi.

Gariplikler ülkesinde DXY zirve yaparken USD/ TL düşer. Yerliler oturacak ev alamazken tek sıra halinde binlerce göçmen sınırdan - güya kaçak - girerler. Ülke içinde yakalandıklarında göç idaresinde itina ile yedirilir içirilir ve dahi giydirilirler. Yerliysen ancak jop yersin.

5. YLC ve GZL tarım fonlarından istifa ettim. İstifam resmi gazetenin mükerrer sayısında yayınlandı. Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Savas baslamadan önce kac dolardi ki savaş bitince 1700 olsun

M2101K6G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    savaştan önce 1700-1840 arası dalgalanıyordu 1 yıldır. savaş derinleşirse 1800'lü her rakamdan alırım. savaş biterse 1700 üstünde almam. emtia dip dışında alınmaz. sen şansına güveniyorsan buyur, kimse 3000 olmayacak diyemez ama kimse 1400 olmayacak da diyemez. amerikada faizler yükseliş trendine girmiş..para oraya akacak sıkıntı. altını madenden çıkarma maliyeti ons başına 1100 usd, kar payı %20 koy, 1400 dip.

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    YLC ve GZL tarım fonlarından istifa ettim. İstifam resmi gazetenin mükerrer sayısında yayınlandı. Yatırım tavsiyesi değildir.
    hayırdır inş

8. OPH +3, 23 ve MAC +4,63 meyve vermeye başladı 🙂

Sayfa 414/1002 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514914 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •