Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    bu fonu kuran arkadasların sahsi paraları olsaydı
    bu seviyeden ttrak veya alfas alırlarmıydı kendilerine emin değilim.
    buradaki sirketleri hepsi mükemmel ama bence primli
    gider mi gider ama
    Yıllardır ne kadar primli ve pahalı hisse varsa onlar gidiyor zaten. Demek ki bu fonun da epey yolu var.

2.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    Yıllardır ne kadar primli ve pahalı hisse varsa onlar gidiyor zaten. Demek ki bu fonun da epey yolu var.
    aynen çok yüksek buradan alınmaz dediklerimiz çıkmaya devam ediyor zirvesinden %40 aşağıdakiler yerinde sayıyor, saçma sapan bir yatırım anlayışı var.

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    aynen çok yüksek buradan alınmaz dediklerimiz çıkmaya devam ediyor zirvesinden %40 aşağıdakiler yerinde sayıyor, saçma sapan bir yatırım anlayışı var.
    Borsadan buz gibi soğudum ama yapacak bir şey de yok. Saygılar

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bu arada cicibici portföyün ıcd si ile ıjh sinin grafikleri fazla aşağı yukarı zikirzakır* yapmadan rahvan ve fuleli koşuyor... eski sitroğen araçlarda da böyle sispansiyon sistemi vardı çukurlarda tümseklerde düz giderdi...aferim cicibici portföy... bu yurt paydaşlarının ( cicibici portföy) ikinci delişmen fonları ıcc sürekli hisse taşıdığı için orada volatilite fazla...

* zikzak
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Arkadaşlar merhaba, Fibanın fırtına fonunu 13 temmuzda aldım. Aynı gün satış emri girdim. 20 temmuz da işlem gerçekleşti. işlem fiyatı işlemin gerçekleştiği gün mü olur yoksa emir verdiğim tarihdeki fiyattan mı olur? 20 temmuz fiyatından hesaba geçmemiş çünkü.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Bülent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, Fibanın fırtına fonunu 13 temmuzda aldım. Aynı gün satış emri girdim. 20 temmuz da işlem gerçekleşti. işlem fiyatı işlemin gerçekleştiği gün mü olur yoksa emir verdiğim tarihdeki fiyattan mı olur? 20 temmuz fiyatından hesaba geçmemiş çünkü.
    merhaba , merhaba...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Bülent Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, Fibanın fırtına fonunu 13 temmuzda aldım. Aynı gün satış emri girdim. 20 temmuz da işlem gerçekleşti. işlem fiyatı işlemin gerçekleştiği gün mü olur yoksa emir verdiğim tarihdeki fiyattan mı olur? 20 temmuz fiyatından hesaba geçmemiş çünkü.
    aldığın fona aynı gün satış emri veremezsin. 13 Temmuz öğleden önce alım emri verdin diyelim. 14 temmuz öğleden sonra satış emri verebilirsin. Fonun valörü 3 günmüş. Yani 18 Temmuz fiyatından satmış oldun. 20 Temmuz öğleden sonra da para hesabına geçti.

8. Abi fon parası hesaba geçene kadar 50 tane gündem değişiyor.
    Ne iptal ediliyor ne de parayı kullandiriyor.
    Hsf sattık kafamıza - 4 yedik iptal edelim dedik saat geçti. Ertesi gün +4 geldi. Gideyim de ppf alayım bari.
    T+3 az bence T+10 yapın şunu.

Sayfa 887/1002 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •