Sayfa 24/1002 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. yorumları dinliyorum televizyonda da..hükümet size ödeyeceği kur farkını hazineden karşılayacak, oluşan para açığını da vergilere zam yaparak veya yeni vergiler çıkararak cebinizden tekrar alacak diyor..baya kurnazca..eh tosuncuk sever bi halk bulmuşken kaçırmamak lazım tabi.

2. Bu hazine garantili mevduat mı oluyor şimdi, tıpkı hazine garantili yol köprü gibi.

3. 2018'te de enflasyona endeksli faiz vermişlerdi bir yıl vadeli mevduatlar için, hiç tutmamıştı. Kim böyle yalan dolan bir ülkede parasını bu kadar uzun süre bir yere bağlamak ister ki?

Şimdi de altı ay tutanlar %50, bir yıl tutanlar %100 farka hak kazanacak diyorlar. İyi de Türkiye'de mevduatın %93'ü 3 ay ve altı vadeli hesaplardaymış, vadesiz dahil. Bi işe yarayacak mı bu?

4. Yeni vergilere, azıcık ötelenmiş yüksek enflasyona devam.

5.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Bu hazine garantili mevduat mı oluyor şimdi, tıpkı hazine garantili yol köprü gibi.
    Şimdi var mı bilmiyorum. Ama bir ara enflasyona endeksli mevduat vardı.

Agbal geldiginde , bozanlar yine bozmustur.vatandasda almisti o zaman 7.15 e kadar

Oyle boyle faiz artisi yapildi yine

7. Yatmadan önce döviz kuruna bir bakayım dedim. Sayfayı açınca bir yanlışlık mı var acaba dedim. Bu durumun kalıcı olup olmayacağı yarın belli olur. Panik satış mı gelir? Yoksa alım fırsatı olarak mı görülür. Yarın belli olur. Ben kendi adıma sakin kalacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by Cancan88 Yazıyı Oku
    Mb 17.50 olarak açıklandı, yarın sağlam eksi gelicek böyle giderse.
    Pazartesi kapanış yarına güzel yansır. Çarşamba günü karalar bağlanabilir.

Sayfa 24/1002 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •