Sayfa 666/1002 ÝlkÝlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,321 - 5,328 arasý.

Konu: Yatýrým Fonlarý X

Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Yarýn endeksin,
    5000 e de, 4857 de gidebilir mi acaba ? diye aklýmdan da geçiyor.
    ihtimal ,zaten asýrý bir satýs olmazsa bu seviyeye gelir

2.  Alýntý Originally Posted by NewsTR Yazýyý Oku
    Imamoðlu’na 2 yýl 7 ay hapis cezasý
    evet düþtü kapanýþa doðru ama fed korkusu yüzünden düþtü bence. powel tahminleri terste býrakan bir konuþma yapmazsa yarýn tekrar yeþile döneceðini düþünüyorum. imamoðlu ceza aldý ama hapis yatmayacak hakaretten verilen cezalar erteleniyor. belediye baþkanlýðýndan alýnmasýnýn netleþmesi için de 1,5-2 yýllýk bir temyiz süreci var. demokrasi adýna üzücü asýl, çeþitli nedenlerle bu ülkede yaþamak durumunda kalan ya da olan bizler için acý da, sonuçta alýþýðýz bu acý durum fiyatlarýn içinde yani. burasý türkiye ve bu akp hükümeti. bu olanlara þaþýran adamýn düpedüz aptal olmasý lazým.

ben þahsen kapanýþta 2 bin liralýk long varant aldým piyango bileti niyetine: ) bakýcaz.
    Son düzenleme : friendly_1980; 14-12-2022 saat: 19:28.

3.  Alýntý Originally Posted by friendly_1980 Yazýyý Oku
    evet düþtü kapanýþa doðru ama fed korkusu yüzünden düþtü bence. powel tahminleri terste býrakan bir konuþma yapmazsa yarýn tekrar yeþile döneceðini düþünüyorum. imamoðlu ceza aldý ama hapis yatmayacak hakaretten verilen cezalar erteleniyor. belediye baþkanlýðýndan alýnmasýnýn netleþmesi için de 1,5-2 yýllýk bir temyiz süreci var. demokrasi adýna üzücü asýl, çeþitli nedenlerle bu ülkede yaþamak durumunda kalan ya da olan bizler için acý da, sonuçta alýþýðýz bu acý durum fiyatlarýn içinde yani. burasý türkiye ve bu akp hükümeti. bu olanlara þaþýran adamýn düpedüz aptal olmasý lazým.

ben þahsen kapanýþta 2 bin liralýk long varant aldým piyango bileti niyetine: ) bakýcaz.
    Zaten bahane bekliyordu piyasa istediðini aldý dediðiniz gibi fed önemli ama son zamanlarda bist globalden baðýmsýz pozitif ayrýþýyordu.

4. Ahiyi olduren hisse nedir? Kasim port foyunde sasanin agirligi %2 kusur ama goh, mac, st1,nnf icinde en kötüsü bu ay ahi

5.  Alýntý Originally Posted by NewsTR Yazýyý Oku
    Zaten bahane bekliyordu piyasa istediðini aldý dediðiniz gibi fed önemli ama son zamanlarda bist globalden baðýmsýz pozitif ayrýþýyordu.
    valla 2400'den beridir ayrýþýyor iþte. bunu baþlatan faizlerin düþmesi olduðuna göre bitirebilecek tek þey faizlerin artmasý diye düþünüyorum. ekrem imamoðlu haberiyle 4500 bile yapsa açýkçasý ben þaþýrýrým.

Bugun ku kapanisa gore

ZDZ mevduat karsiligi (331,64)
    ZJL mk (936,63)
    ZJV mk (1.150,75)
    ZLH mk (1.218,49)

Alýntý Originally Posted by servetbey Yazýyý Oku
    Bugunku degerlere gore

ZDZ mevduat karsiligi 1.136,77
    ZJL mk 647,33
    ZJV mk 831,92
    ZLH mk 399,81
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

hele bekle bi ay yuzde 8+ getirmis bir fon o

Alýntý Originally Posted by friendly_1980 Yazýyý Oku
    rpd'deki zayýf gidiþatla ilgili fikri olan varmý? bist %3-4 yapýyor. bizimki 0.30 0.40'larda. bende yok da anne babama aldýrdým yan çizmeye baþladý mikrop: )

Tam deniz kenarinda degil de biraz icerde ekonomik yer bulunabilir belki

Alýntý Originally Posted by ersunan Yazýyý Oku
    deniz kenarý bir ev veya arsa alma ihtimalim olduðu için uzun süre terste kalmaktan korktum, onlarý da aldýðým alacaðým yok bu gidiþle ama neyse iþte.

Sayfa 666/1002 ÝlkÝlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •