Sayfa 885/1002 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. selamlar,
    yabancı fonlarda saat düzenlemesi oldu. başka bir düzenleme de satış gününde mi oldu?
    bugün satış verdim ama eşleşme olmadı. bu normal mi?
    gerçi yarın belli olur da merak ettim. düzenleme buraya da mı oldu
    yoksa acaba t+3 günü oluşan fiyattan satılıp peşine para hesaba mı geçeçek diye düşündüm.
    kırk gün bir tüccar ve kurt

2. 6 binden önce alım önermem.

3.  Alıntı Originally Posted by byroltr Yazıyı Oku
    Üstad bu MİDAS güvenilir bir yer midir.Para takasbank'da mı duruyor. Yabancı kıymetler falan ggüvenilir bir yerde mi.Ben de düşünüyorum bunu da henüz ikna olamadım, vergiydi falan filan.
    Bist için yetkili aracı kurum ama yurtdışı garantimiz yok gibi. Kim saklıyor hisseleri ortak havuz hesabında mı tekil hesaplar mı bilmiyoruz sitelerinde bir takım açıklamaları var ama kimse yoğurdum ekşi demez.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4. Yılbaşından bugüne fonlardaki getiri,
    Hisse fonu alacaklar için Yabancı tarafta AFT, YAY dövize e rağmen efsane iş çıkartmışlar.
    Yerli tarafta Endeks %13 getirmiş. Endekse bağlı kalmış fonlara dikkat.
    AK3 ve EC2 hem getiri bazında hem fon büyüme oranı olarak en fazla artan 2 fon.
    Bu ikisi nasıl bu kadar agresif olmuş detaylı incelemek gerek.

5. Arkadaşlar tefastaki ppf lere alım emri giriyorum. Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor. Halbuki işlem saati 9 da. Sebebi nedir sizce. Saygılar

6. ppz ye 9:30 da satış girdim işlemyapmadı
    10:10 da yaptım işlemkabul etti

ayrıca ppz vs de sanırım düşüş başladı

7. Fon alım satımını en erken 10:30 civarı yapmaya çalışıyorum ben

8.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tefastaki ppf lere alım emri giriyorum. Şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diyor. Halbuki işlem saati 9 da. Sebebi nedir sizce. Saygılar
    Fiyatı açıklamaları 10.00 sonrasına kalıyor. Fiyat açıklandıktan sonra alım giriniz.
    Ppf bariz düşüş var.
    Ppz Geçen hafta 0.1105 giderken bugün 0.098 gösterdi. Düşüş devam edecek gibi.

Sayfa 885/1002 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •