Sayfa 827/1002 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Ppz fonu para piyasa fonu volör aynı gün değilmi sabah satış emri verdim halen gerçekleşmedi bilgisi olan aydınlatır mı?

2.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    Ppz fonu para piyasa fonu volör aynı gün değilmi sabah satış emri verdim halen gerçekleşmedi bilgisi olan aydınlatır mı?
    14.30 sonrası gelmiş olmalı

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    14.30 sonrası gelmiş olmalı
    Daha geç geldi, gelene kadar hisseler tavan oldu malsız kaldık maalesef

4. gördüğüm kadarıyla yatırım fonları yükselişlerde endeksle asla yarışamıyor. yılın sonunda endeksi yenenler endeksin düşüşünde fazla düşmemeyi başaranlar. TAU, ZJL, OPH, GMR, TCD bu konuda takip ettiğim 5 senedir en iyi performansı gösterenler. şu anda endeksin ortalama %30 üstündeler.

5. Arkadaşlar merhaba.
    Yatırım fonları konusunda çok bilgim yok. Genelde hisse senedi piyasasına hakimim.
    Birazda yatırım fonu almak istiyorum.
    PPZ den bahsediyor millet. Hangi fonu tercih etmeliyim yada nasıl seçim yapmalıyım?

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetozturk154 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba.
    Yatırım fonları konusunda çok bilgim yok. Genelde hisse senedi piyasasına hakimim.
    Birazda yatırım fonu almak istiyorum.
    PPZ den bahsediyor millet. Hangi fonu tercih etmeliyim yada nasıl seçim yapmalıyım?
    Çeşit çeşit fon var, siz ne tür fon arıyorsunuz onu söylerseniz cevap alma ihtimaliniz artar

https://www.tefas.gov.tr/FonKarsilastirma.aspx buradan Şemsiye Fon türü'ne göre filtreleyerek fikir edinebilirsiniz

Merhaba, fon kısmına bende yatırım yapmaya karar verdim ve GVA fonu aldım. Stopaj olayını anlayamadım yalnız. Aldığım fonları satarken kesintimi olacak bunu nasıl anlayabilirim, yardımcı olabilir misiniz.
    Kaçırdığın fırsatlar senin değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by Aceleciborsa Yazıyı Oku
    Merhaba, fon kısmına bende yatırım yapmaya karar verdim ve GVA fonu aldım. Stopaj olayını anlayamadım yalnız. Aldığım fonları satarken kesintimi olacak bunu nasıl anlayabilirim, yardımcı olabilir misiniz.
    İlgili fonda alım satım kazancı %10 oranında stopaja tabidir. Satış emri sonrası otomatik olarak bu stopaj kesilir hesap ekstrenizde zaten fonun geri dönüş tutarını net olarak görebilirsiniz.

Sayfa 827/1002 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •