Sayfa 986/1002 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    mkk saklama ücreti gibi masrafları da almıyorlar fonun dönüşünde de hemen bono alıp o günü de değerleme şansı var.
    Evet burası çokomelli.

Arkadaşlar bu şekilde kullandığınız banka ve aracı kurum tecrübe fırsatları paylaşırsanız çok sevindirici olur.

Mesela ben de mkk masrafı artık yeni bir fatura gibi yer etti bende. Göze batmaya başladı. Teşekkürler bilgi için.

2.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Nemalanma faizini mi diyorsunuz sanırım. Aracı kurumlar repo yada BPP üzerinden değerleme yapıyor benim işlem yapıp denediklerim böyleydi. Banka ise para piyasası fonu var ise onda değerleme yapıyor repo gibi %4 olmuyor benim fonlar aktifte para piyasasında değerleniyor mkk saklama ücreti gibi masrafları da almıyorlar fonun dönüşünde de hemen bono alıp o günü de değerleme şansı var.
    ya fon emirlerini girdiğim günlerde doğru girmişmiyim diye fon emirleri sayfasından kontrol edince hepsinin karşısında %4 repo yazıyor. benimki ziraat bankası acaba bankadan mı kaynaklı. babam finansbank onunkinde öyle bir ibare yok. gerçi finansbankın uygulamasında gönderilen fon emirleri diye bir sekme de yok..ne emir girdin göremiyorsun allaha emanet, 1 gün sonra alım gerçekleşince yatırım fonları sekmesinde görebiliyorsun.

3. Fibada fonlarim var mkk ucreti almiyor,hsbc dede fonlar var her ay mkk saklama ucreti kesiyor.premier avantajindan dolayi mecburen hsbc ye katlaniyorum
     Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Evet burası çokomelli.

Arkadaşlar bu şekilde kullandığınız banka ve aracı kurum tecrübe fırsatları paylaşırsanız çok sevindirici olur.

Mesela ben de mkk masrafı artık yeni bir fatura gibi yer etti bende. Göze batmaya başladı. Teşekkürler bilgi için.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hvz öst degil nzh ok.
     Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    HVZ ve NZH sorunuzun cevabı olabilir.
    y.t.d.

Burgan repoyu %21 den yapmıştı benim%15 de stopaj kesilmiş.bir daha değişken alınca aktiften alicam o ıdl de değerlendiriyor .

ppf da nema yapan bankadan fon alın , mesela ben isbank tan almıyorum , o kadar ppf si var ama repo yapıyor

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Hvz öst degil nzh ok.

HVK olarak düzelteyim.

8.  Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    HVZ ve NZH sorunuzun cevabı olabilir.
    y.t.d.
    Düzeltme.
    HVK - NZH

Sayfa 986/1002 İlkİlk ... 486886936976984985986987988996 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız