Sayfa 324/1002 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Bir suredir tefaş'tan güncel fon verisi çekemiyor elimdeki tablo. O kodu değiştirdik mi yoksa artık manuel olarak mı girmemiz gerekiyor fon güncel fiyatını?

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Tahminimden iyi getirdi, Cds'in ciddi artış yaptığı günler de Osd eksi getirir. Naci Ağbal görevden alındıktan sonra 15 günlük getirisini silip -1 yapmıştı.
    Türkiye 5 yıllık CDS %2,5 artmış

3.  Alıntı Originally Posted by ayurdakok Yazıyı Oku
    Osd nasıl eksi getirdi anlamıyorum?
    ondan bile dayak yedik sonunda, gerçi daha önce de eksi getirdiği olmuştu, uzun bir süre piyasa testere yapacak anlaşılan, bu dönem ya tamamen ppf veya günlüğe geçmek gerek, ya da bir miktar riske girip al sat yapmaktan başka çare yok anlaşılan.

4. Bir süredir hisse senedi fonlarına göz atıyorum ,Kuşlu sitede Haydar Bey in sayfasına bakıyorum Amerikaya yatırımcı getirmeye gidiyor
    Hintli dedikleri para babası borsacıyla resimleri falan var bir de fonuna bakıyorum
    bir ayda %12 düşüşle en başı çekiyor .Tamam BİST pek randımanlı değil bu aralar ama %12 nedir abi
    portföy dağılımına baktım maşallah en uyuz hisse olan DOĞAN ve iştirakleri baş köşede yerini almış
    Bu işler nasıl oluyor henüz anlamış değilim ..

5. Osd hafta sonu için +%0.48 getirmiş. Kayıplari telafi etmiş gibi duruyor.

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bir süredir hisse senedi fonlarına göz atıyorum ,Kuşlu sitede Haydar Bey in sayfasına bakıyorum Amerikaya yatırımcı getirmeye gidiyor
    Hintli dedikleri para babası borsacıyla resimleri falan var bir de fonuna bakıyorum
    bir ayda %12 düşüşle en başı çekiyor .Tamam BİST pek randımanlı değil bu aralar ama %12 nedir abi
    portföy dağılımına baktım maşallah en uyuz hisse olan DOĞAN ve iştirakleri baş köşede yerini almış
    Bu işler nasıl oluyor henüz anlamış değilim ..
    O bu değil de değişken dedikleri fon borsa -%8 yaparken -%13 yapmış neredeyse. Bu değişkenler bir halta yaramıyor:
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=NRC

Bu fonu kara çocuk söylüyordu resmen çöp...

8.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    O bu değil de değişken dedikleri fon borsa -%8 yaparken -%13 yapmış neredeyse. Bu değişkenler bir halta yaramıyor:
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=NRC
    Değişeni neymiş %86 sı hisse senedi ,ha bre heybeye TEKFEN doldurmuşlar ,bir de bunların viop işlemleri falan da vardır ama resmen batırmış kim yönetiyorsa bu fonu yeni kurulmuş bir fon ...323 kişiyi kıyma yapmış

Sayfa 324/1002 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •