Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    İşbankasi nin bazı fonları açıklanmış gene eksi ne olacak bu işin sonu millet ana paradan da gidiyor
    doların 1 lira düşmesi yabancı fonlarda %7-8 eksi getiriyor sanırım, ana paradan zarar artıyor sürekli, bir de dolar 8-9 aralığına kadar inerse ana para da kalmayacak herhalde. 3 gündür düştükçe azar azar alıyordum ama bu seferde her düşüşte zarar daha da artıyor, nasıl hareket etmeli anlayamadım.

2.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    IPB yarin icin %+2 civari.
    Saygilar..
    Dun canli yayinda alkım biket IPB yarinki fiyati icin %+2 demisti.
    Eksi geldi.Kusura bakmayin.
    Saygilar.

Su anda 675tl

840tl iken 0.25gr liklar cikmisti 205tl den onlar nolcak simdi

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ben en çok mazlumun ahından korkarım.
    Emekli Ayşe teyze, apartman görevlisi Mehmet efendi kıt kanaat elde ettikleri 3 kuruşları erimesin diye 1000 TL.den gram altın aldılar.
    Sabah bir baktılar. 250 TLleri yok olmuş.
    Onlar için 1 TL.nin bile önemi büyük.
    Şu anda içleri kan ağlıyor.

Bu oyunu kim organize ettiyse milyonlarca ah aldı.
    Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.

Bekleyip göreceğiz.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

MB nin saat 15.30 da acikladigi kur eksi yazarsa yaniyoruz ordan hesapla

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    doların 1 lira düşmesi yabancı fonlarda %7-8 eksi getiriyor sanırım, ana paradan zarar artıyor sürekli, bir de dolar 8-9 aralığına kadar inerse ana para da kalmayacak herhalde. 3 gündür düştükçe azar azar alıyordum ama bu seferde her düşüşte zarar daha da artıyor, nasıl hareket etmeli anlayamadım.

USD bu seviyelerde salinsa artik yeter ya 11.60 ok

Derken sak diye 11.39verdiler yahu yuhh be

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    USD bu seviyelerde salinsa artik yeter ya 11.60 ok

7. Aranızda garanti emeklilik fonları hakkında bilgisi olan var mı acaba? 2 gün önce mevcut fonlara satış verdim, ilk gün neyse zarar yazdı belliydi ama dün ve bugünde zarar yazıyor bu fonlar ilk gün verdiğim emirden satılmadı mı ben mi yanlış biliyorum?

8. Genelde; satış verdiğiniz gün saat 13.30'dan önce verdiyseniz ilk hesaplanan(ertesi gün fiyatı) fiyattan hangi gün valörlü ise o gün hesaba geçer. Fakat hesaba geçene kadar arada kalan "1-3 gün" eksi-artı yazması sanki sizde hala o fon varmış gibi gözüktüğü için sistemsel olarak öyle gözüküyor.

Satım verdiğiniz gün sonrası fon fiyatını TEFAS sitesinden bakın. Para hesabınıza geçince, fiyat * pay adedi olarak dekont ile kıyaslayın. Bir sorun olmadığını görürsünüz.

Alım-satım yaptığınız tüm fonları portföy şirketinin sitesinde bulup ' yatırımcı bilgi formu' dosyalarını indirip alım satım esaslarını mutlaka okuyun. Orada bu tür bilgileri ayrıntılı şekilde görebilirsiniz.

Sayfa 94/1002 İlkİlk ... 44849293949596104144194594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •