Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    Yarris 260 bin idi. Şimdi 450 bin. Kredi çekip almadım. İyi yapmışım ki işten çıkardılar. Fakat eldeki parayı dolar ve fonda zarar ettim.
    90 bine almadığım sıfır araba şimdi 300 bin. 300.000
    Hükümet arabadan süper vergi kazanıyor. Düşmesini ister mi? İstemez tabi.

Alıntı Originally Posted by demir ceyhan Yazıyı Oku
    90 bine almadığım sıfır araba şimdi 300 bin. 300.000
    Hükümet arabadan süper vergi kazanıyor. Düşmesini ister mi? İstemez tabi.
    Sana 3 kata patlamış birader. Bana 5 katına patladı. Elde 100 bin vardı 90 bin kaldı. Araba da 450 bine uçtu...

3. bi arsa emlak muhabbetidir gidiyor. sanki bunları alıp bekleyip satmak garanti kazançmış gibi. öyle olsa kimse ne borsaya ne altına yüz vermez herkes o işi yapardı. emlak fiyatlarının yıkıldığı çok dönem hatırlıyorum, iflas eden bir yığın emlakçı..yükseldiği her zaman da dolar etkisiyle yükseldi, o zaman direk dolar al en azından başın ağrımaz reel piyasayı sarmaşık gibi ele geçirmiş üçkağıtçı takımının ağız kokusunu çekme. bence kocakarı dedikodularıyla kendinizi yiyeceğinize o işleri iyi araştırın, gerçekten para garantiliyse arsa alıp satın abi ne vakit harcıyorsunuz burda. aha anne babam eskişehirdeki 3+1 daireyi satıp antalyadan bire bir aynısını almak istiyor aynısını! satmak istediğimizde teklif edilenlerden biri bile 600 binden fazla değil, almak istediğimizde tekliflerin biri bile 900 binden aşağı değil nereye katlıyorsun parayı tek uyanık senmisin: ) evet araba fiyatları tuhaf şekilde doları solladı şansı olan tesadüfen voleyi vurdu ama buna geçici spekülatif köpük derler bu fiyattan araba almak kerizliktir 1 sene sonra yarı fiyatına bile satamama ihtimali dudak uçuklatan cinsten maçası yiyen denesin: ) zamanıysa borsa fonlarından zamanı değilse faizden asla şaşma çekirge.
    Son düzenleme : friendly_1980; 27-01-2022 saat: 22:44.

Bugun biri yazmis guzelbahce de 1.8milyon tl lik dairesi ni takas edip
    kusadasi sahilde mustakil denize yurume mesafesinde villa bakiyormus

dedim OLABILIR uehue
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5. istanbul portföyün fon sepeti fonu spk'dan onay almış.
    Bakalım portföy dağılımları nasıl olacak
    Saygılar.

6. Onaydan sonra fonun aktif hale gelmesi bayağı sürüyor İstanbul Portföy'de.

Blockchain hala aktifleşmedi, serbest fon sepeti ise aylarca beklemişti.

7. Aynen, istanbul portföy bu konuda oldukça yavaş, en son IVF (Katılım hisse fonu) 1 aydan fazla oldu spk bülteninde onayı, henüz açılmadı.

Bu arada Hedef Portföy/Yaşar Yıldırım, sosyal medyadan 3 adet fonun(değişken, katılım hisse ve yabancı hisse fon) yakında çıkacağını söylemiş.

Rekabet adına güzel gelişme, özellikle katılım hisse fonlarda gelecekte, qinvest(Elz), istanbul portföy(Ivf) ve Hedef Portföy arasında iyi bir rekabet olacağa benziyor.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bu arada gpg fena gitmiyor. riski güzel yaymış dünya borsalarında...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 260/1002 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •