Sayfa 218/1002 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Şunu okumanızı salık veririm. Elektrikli otolara ve yenilenebilir enerjiye geçişten kaçış olmadığı için öyle yazmış olabilir arkadaş. Nitekim ben de ona katılıyorum.

https://www.goodreturns.in/personal-...3-1234084.html

Mesela çoğu sigorta firması, kömürle çalışan yeni işletmeler için sigorta yapmıyorlar artık (bunun gibi bir şey). Fosil yakıtlılarda da şartlar daha elverişsiz. Bizde de Garanti BBVA kredi mi vermiyordu neydi. Bu da yeşil enerjiyle ilgilenen firmalar için bir adım öne geçmek gibi sanki.
    Ben de diyorum ki FOMO soslu pazarlama faaliyetlerinden çok iktisadi gerçeklere kulak vermek gerek. Onlara rağmen olanlar sadece dönemsel spekülasyondan ibaret olur. Ki burada da yatırımcıdan çok işleticiler (pyş'ler) kazanır.

2. Yarın fonlar gene eksi yazacak ABD borsaları düştü, dolar dan eksi, borsa ve viopta nötür 3 ocaktan beri fonların tadı yok

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Yarın fonlar gene eksi yazacak ABD borsaları düştü, dolar dan eksi, borsa ve viopta nötür 3 ocaktan beri fonların tadı yok
    Gurbetçi kardeşini dinlemedin.!!

Biliyorsun benim düşüncelerimi.!!!

Tarlada buğdayım var deme, ambara girmeyince.!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Açmıyorum kardeşim. Para benim değil mi , Ben parayla her gün hatta her saat oynamayı seviyorum. Neden bu kadar zorluyorsunuz ?
    +1111111111

Bence en büyük süprizlerden biri de ayın en çok kaybettireninin serbest şemsiye fonları olması.

İnsan nedense o fonların kaybedebileceğine pek ihtimal vermiyor ama olmuş

Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    +1111111111

Bence en büyük süprizlerden biri de ayın en çok kaybettireninin serbest şemsiye fonları olması.

İnsan nedense o fonların kaybedebileceğine pek ihtimal vermiyor ama olmuş
    Bundan sonra fırtınalı günler.!!!
    Global piyasalarda kaçınılmaz.!!!
    Finans okur yazarlığı olan kişi.!!
    Ciğeri kediye teslim etmez.!!!
    Birikimini kendi yönetir.!!!
    Finans okur yazarlığı olmayan kişi.!!
    Saldım çayıra modunda.!!
    Kaybetmeye mahkumdur.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Oph mkkya göre 5.77 görünüyor, yanlış girdiler anlaşılan

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Opb kac var mi?

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Teşekkürler Onur hocam. Büyük ölçüde benziyor bendekiler ile. Bende de FYA, IIS, IAF, GZM, IJT (SERBEST FONLAR). TEFAS fonlarından da GPG, GBG, OPB, KRF, KUB ve TKF var. Portföyün önemli bir kısmı İstanbul Portföyun serbest fonları tarafında duruyor

M2006C3MG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İSTANBUL P. işbankası üzerinden alabileceğimi söylediler banada ancak belgeler imzalamam gerekiyormuş bi sürü evrak gönderecekler biraz tedirgin etti beni birde 15 günde bir alım satım diyor, alım satımı nasıl yapıyorsunuz üstad

Sayfa 218/1002 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •