Sayfa 897/987 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 7,169 - 7,176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. tuık baskanligina psiko yu öneriyorum sizin işi anca o cözer

Misal ordu 1960 da 1980 de kodumu oturturdu,perde arkasından siyasilerin canına okurdu ne oldu da kuzu gibi oldular,reisin elinde ne güç vardı da demirel in menderes in yapamadığını yaptı.Ergenekon ayağına orduya senin dönemin bitti dediler ,bu arada yahu olur mu biz asiliz biz yönetiriz arkadan falan diyenler kendilerini silivride buldu.Şimdi de değişim başka yönde ,direnen olursa oho yolsuzluk dosyalarının ardı arkası kesilmez her gün bir bürokrat her gün bir siyasi hapse girer.Olmaz diyenler varsa 1980 de askerin gücünü bir hatırlasın o asker o hale geldi ki şu anda genelkurmay başkanının adını bile bilmiyorum,kuvvet komutanları değişimi falan sanki sıradan bürokrat değişimi gibi.Ya da bir ara fetö neydi ne oldu ona da bakabilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    tuık baskanligina psiko yu öneriyorum sizin işi anca o cözer
    Eksi enflasyon garanti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Heriflerin ( dünyayı dizayn edenlerler) amacı,Kağıt parayı,Metal altını, Halının altına süpürüp, herşeyi dijitale çevirmek..
    Biz ise haalen havanda su dövüyoruz..!!

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Heriflerin ( dünyayı dizayn edenlerler) amacı,Kağıt parayı,Metal altını, Halının altına süpürüp, herşeyi dijitale çevirmek..
    Zaten para dijital ,zaten para adamlarda ,bütün dünya borçlu,kişiler devletler şirketler zaten hepsi adamlara borçlu istedikleri anda tüm sistemi tek bir dijital paraya döndürürler ,nasıl markı lireti falan euroya belli bir sabitle döndürüverdiler aynı hesap.Adamlar önce buhranı uygulamaya koyup millete yandım allah dedirtecekler ondan sonra zaten ne deseler millet eyvallah diyecek.Bu arada ulus devletleri ,yıkılmaz sanılan liderleri falan kendi halkları halledecek.Şu anda adamların takvimlerini bekliyoruz.FED artık hızlı davranacağız dedi ya ben iyice emin oldum sanırım martda israfilin suruna üflenecek.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Görevleri havanda su dövmek olanlar dövüyorlar,biz maalesef sadece seyirciyiz.Elden bir şey gelmiyor üç beş artık ne varsa , ailemizi ve kendimizi yaklaşan tufandan olabildiğince korumak dışında elden gelen bir şey yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kim Teknolojiyi geliştirir,Kullanmasını daha iyi ve hızlı yaparsa, Ülkelere de , Hükümetlere de o hükmeder..!!

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Zaten para dijital ,zaten para adamlarda ,bütün dünya borçlu,kişiler devletler şirketler zaten hepsi adamlara borçlu istedikleri anda tüm sistemi tek bir dijital paraya döndürürler ,nasıl markı lireti falan euroya belli bir sabitle döndürüverdiler aynı hesap.Adamlar önce buhranı uygulamaya koyup millete yandım allah dedirtecekler ondan sonra zaten ne deseler millet eyvallah diyecek.Bu arada ulus devletleri ,yıkılmaz sanılan liderleri falan kendi halkları halledecek.Şu anda adamların takvimlerini bekliyoruz.FED artık hızlı davranacağız dedi ya ben iyice emin oldum sanırım martda israfilin suruna üflenecek.
    Metaverse arsalar var ya

Adam o Engin arsaları istiyo
    Gerçeğini

Tulumbada su kalmadı ki

Tabi batı ordusu nato pahalı bi ordu
    Çok yakar
    Savaşamaz

Tam ikilem

Sayfa 897/987 İlkİlk ... 397797847887895896897898899907947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları