Sayfa 4/987 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Dün zengin kalkışı yaptı, ama dönüşte intikamı kötü olacak.

Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    Felaket tellalı vardı kendine masal yazan çocuk nerde?

2. Dun aksam 1 milyar dolar satildi diyorlar. Hadi 3 milyar dolar satildi olsun. Az once isb hakan aran da sabahtan bu yana 1.75 milyar dolar doviz satildigini soyluyor. Herhalde bunlar tahmini rakamlardir.

Hadi toplam 7 milyar dolar satildi diyelim. Dovizin %25 civari dusmesine sebep olur mu boyle bir meblag ? Piyasada doviz talebi yok herhalde o yuzden mi dustu %25 acaba ?

3.  Alıntı Originally Posted by Sağsalim Yazıyı Oku
    Felaket tellalı vardı kendine masal yazan çocuk nerde?
    Konya yolundaymış Konya yolunda
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4. Bende faiz indirimlerinin kesin devamı geleceğini düşünüyorum ancak sisteme girişi bozar diye bu ay pas olabilir. İleri tarihli faiz indirimi yaparlar mı şimdi aklıma geldi. Millet yüksek faizden dövizi bozup sisteme girsin diye.

İyi de geçen hafta 2 milyar doları piyasa yarım saatte emiyordu .dun gece ve bugün olanlar çok ilginc

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Bana da 200 baz puan faiz indirimi yolu açıldı gibi geliyor.
    bu saatten sonra takmaz uzun vadeli mevduatcı

7. nas dedi
    bütün milleti faize teşvik etti
    dünyalıgımızı yedigi yetmedi
    aheritimizide halleti sagolsun

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İyi de geçen hafta 2 milyar doları piyasa yarım saatte emiyordu .dun gece ve bugün olanlar çok ilginc
     Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Dun aksam 1 milyar dolar satildi diyorlar. Hadi 3 milyar dolar satildi olsun. Az once isb hakan aran da sabahtan bu yana 1.75 milyar dolar doviz satildigini soyluyor. Herhalde bunlar tahmini rakamlardir.

Hadi toplam 7 milyar dolar satildi diyelim. Dovizin %25 civari dusmesine sebep olur mu boyle bir meblag ? Piyasada doviz talebi yok herhalde o yuzden mi dustu %25 acaba ?
    Evet benimde bahsetmek istedigim tam olarak buydu. Mb nin daha buyuk miktarda mudahale ettigi olmustur saniyorum. Tam hatirlayamadim.

Sayfa 4/987 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •