Sayfa 474/987 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. TCMB’nin doğrudan döviz müdaheleleri (milyon$)
    1 Aralık 844
    3 Aralık 504
    10 Aralık 687
    13 Aralık 3.120
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

2. bloomberght işi gücü halletmiş. Elektrik, doğalkazık zamlarını, hayat pahalılığını işlemiş, sıra gelmiş memur ve emeklilere yapılan zamların bütçeye yükünü konuşuyorlar. Böyle başa böyle tarak. Alternatif ekotürk diye bir kanal bulmuştum ama orası da evlere şenlik.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Nikkei Asia'nın haberine göre Türkiye, enflasyonun yol açacağı kayıplara karşı koruma sağlayacak bir dizi lira tabanlı finansal ürün çıkarmayı değerlendiriyor. Nikkei'ye konuşan Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, hükümetin ülkeyi cari işlemler fazlası verme yoluna sokacak bir dizi yeni finansal ürün üzerinde çalışmakta olduğunu ifade etti. (info yat.bülteni)
    Tabi.
    Bir ekonomistten bu beklenir.
    19 sene 100lerce billion dollar peskesle harca yak cop et,
    Kasa bombos eksi yazmis,
    Yumurta delige gelince secime ramak kala 19 senenin kepazeligini sakkadanak hallet hem de ekonomik ilkelere tamamen ters hareketlerle.
    Poker masasinda elleri aynadan ifsa oldu, mudahale edilemeyecek durumlara yakin olabiliriz, tum onlem bozuntulari panik halde dusunulmeden aliniyor.
    Bu isin sonu kotu biter, o enstrumanlarida bi taraflarina sokup dugunlerde calarlar.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. benim zeytin tarlası şiddetli yağışa kurban gitti. Acaba havalar ne zaman düzelir, güneş açar mı ? Kış güneşiyle zeytin canlanır mı ? Bosporos , maacit ne olacak bu zeytinlerin hali....

5. Bir fıkra var zeytinle ilgili ama analatamam müstechen biraz

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ben şunu anlamiyorum kur korumalı mevduat vatandaşın TL ye mi guvendigini mi gosterir yoksa dolara mi guvendigini gösterir. Millet vadeli TL den geçti sonuçta
    O vadeli tl den gecenler 14% alacak, kur farkina karsilik cukubas verecekler.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Hep memurlar memur emeklileri fazla zam alırken SGK ve bağ -kur düşük maaş zammı alıp neden itiraz edemez ,etmez .

8. Ne yapacak grev mi yapacak
     Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Hep memurlar memur emeklileri fazla zam alırken SGK ve bağ -kur düşük maaş zammı alıp neden itiraz edemez ,etmez .

Sayfa 474/987 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •