Sayfa 487/987 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. Burada siyaset konuşulmasından hiç hoşlanmıyorum. Hemen hiç de konuşmadım fakat girdiği her seçimi kaybetmiş bir adamın inatla parti başında durması ve girdiği hemen her seçimi kazanan siyasi rakibine demokrasi dersi vermesi acınacak bir şey. Kılıçdaroğlu'nun ilk kaybettiği seçimde gitmesi yerine bir başkasınının gelmesi gerekirdi. Doğru kişi ve kadrolar gelinceye ve halk nazarında kabul görecek siyaseti kurasıya kadar bu devam etmeliydi. CHP'nin en büyük sıkıntısı budur. Kendi demokrat değil ki, ülkeye demokrasi getirsin. Şimdi seçime gitse ve kazansa Kılıçdaroğlu mu kazanmış olacak? Hayır sen kazanmış olmayacaksın Kılıçdaroğlu, Tayyip kaybetmiş olacak.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

2.  Alıntı Originally Posted by mr.aykut Yazıyı Oku
    kılıçdaroğlunun adaylığını isteyen tek bir kesim var akp liler...
    Evet ne yazik ki

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Burada siyaset konuşulmasından hiç hoşlanmıyorum. Hemen hiç de konuşmadım fakat girdiği her seçimi kaybetmiş bir adamın inatla parti başında durması ve girdiği hemen her seçimi kazanan siyasi rakibine demokrasi dersi vermesi acınacak bir şey. Kılıçdaroğlu'nun ilk kaybettiği seçimde gitmesi yerine bir başkasınının gelmesi gerekirdi. Doğru kişi ve kadrolar gelinceye ve halk nazarında kabul görecek siyaseti kurasıya kadar bu devam etmeliydi. CHP'nin en büyük sıkıntısı budur. Kendi demokrat değil ki, ülkeye demokrasi getirsin. Şimdi seçime gitse ve kazansa Kılıçdaroğlu mu kazanmış olacak? Hayır sen kazanmış olmayacaksın Kılıçdaroğlu, Tayyip kaybetmiş olacak.
    Bu ülkenin demokrasiye ne kadar ihtiyacı olduğu da tartışmalı bence. Demokrasinin bizi getirdiği yer aha bu.

4. model alçsı mayınlı zeminde seksek oynuyor..

Nagehan Alçı, İBB'ye başlatılan teftişi yazdı: 'Bu zihniyet Erdoğan’ı da müebbet ile yargılamaya kalkar'
    Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İBB'ye başlatılan teftişe dayanak yapılan DİAYDER iddianamesi üzerine "Bu iddianamenin bakış açısıyla yarın Tayyip Erdoğan’a da hapis istenebilir" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun İBB'ye teftişe dayanak olarak gösterdiği DİAYDER hakkında hazırlanan iddianameyi ele alan Alçı, "Bu zihniyet yarın Recep Tayyip Erdoğan’ı da TRT Kürtçe kanalını açtığı ve demokratik açılım ile çözüm sürecini yürüttüğü için müebbet ile yargılamaya kalkar" dedi.

https://www.gercekgundem.com/siyaset...ilamaya-kalkar

5.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    Burada siyaset konuşulmasından hiç hoşlanmıyorum. Hemen hiç de konuşmadım fakat girdiği her seçimi kaybetmiş bir adamın inatla parti başında durması ve girdiği hemen her seçimi kazanan siyasi rakibine demokrasi dersi vermesi acınacak bir şey. Kılıçdaroğlu'nun ilk kaybettiği seçimde gitmesi yerine bir başkasınının gelmesi gerekirdi. Doğru kişi ve kadrolar gelinceye ve halk nazarında kabul görecek siyaseti kurasıya kadar bu devam etmeliydi. CHP'nin en büyük sıkıntısı budur. Kendi demokrat değil ki, ülkeye demokrasi getirsin. Şimdi seçime gitse ve kazansa Kılıçdaroğlu mu kazanmış olacak? Hayır sen kazanmış olmayacaksın Kılıçdaroğlu, Tayyip kaybetmiş olacak.
    Hocam şu Reel USD grafiklerini bir yenileseniz. İki ay oldu devasa TÜFE geldi bir görsek ne vaziyetteyiz.

6. Neyse,herkesin bir oy hakkı var,bu yaşadıklarımızın daha kötüsünü yaşamamak adına umarım muhalefet en uygun aday etrafında birleşir...

7.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Neyse,herkesin bir oy hakkı var,bu yaşadıklarımızın daha kötüsünü yaşamamak adına umarım muhalefet en uygun aday etrafında birleşir...
    bu halkın aday beğenmeme lüksü varsa inadına kılıçdaroğlu derim lakin önümüzdeki beş altı ayı yaşasınlar önce..!!

8.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bu halkın aday beğenmeme lüksü varsa inadına kılıçdaroğlu derim lakin önümüzdeki beş altı ayı yaşasınlar önce..!!
    Hocam işte burada inat etmeye gerek var mı? Misal halkın yarıdan fazlası A kişisini istemiyor. Yine soruyorsunuz yarıdan fazlası B kişisini de istemiyor. Ama elinizde çok yüksek ihtimal halkın yarıdan fazlasının isteyeceği tamam diyeceği C kişisi, D kişisi var. Neden ısrarla B kişisi halkın önüne konmak isteniyor?

Çift taraflı inada gerek var mı? B kişisi kimine göre haketti, kimine göre çok düzgün, kimine göre tam adamı. Ama halkta tam olarak bunun karşılığı yok yani anketler ortada.

Bende bunu sorguluyorum. Madem bir değişim isteniyor, iktidar olmak, ülkeyi yönetmek isteniyor, işleri zora sokacak bir hamle yapmaya, belki de halkı istemediği iki taraf arasında seçim yapmaya zorlamanın gereği var mı?

Ben iyi ya da kötü demiyorum. Net sabit bir durum değerlendirmesi yapıyorum.

Sayfa 487/987 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •