Sayfa 6/987 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    köroglu ha köroglu

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Kim daha inandırıcı olur demişler, tabiki iş bankası. Ge.müd. adam 2 saattir inanmadığı şeyi anlatıyor bloombergde. Artık nasıl tehdit edildilerse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,412
    Garanti bankasına üzüldüm dolar bazlı,11 cıvarına gelmiş hissesi,zamanında 20 milyar dolardı değeri,şu sıralar 5 altına inmiş,döviz yükseldikçe değeri varlıklarımızında değeri kelepirleşiyor buda yabancının iştahatını kabartıyor,yani düşmana hacet yok düşman içimizde !!!

4. Ekşi’de bankadan geldiğini iddia eden bir yazar var. Anlattığı gibiyse fena.

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Kim daha inandırıcı olur demişler, tabiki iş bankası. Ge.müd. adam 2 saattir inanmadığı şeyi anlatıyor bloombergde. Artık nasıl tehdit edildilerse
    ben ikna oldum. dolarları bozup mevduat yapacağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Ekşi�de bankadan geldiğini iddia eden bir yazar var. Anlattığı gibiyse fena.
    Ne demis

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Demiş ki vade sonu kur %20 arttı diyelim elde ettiğin faize %20 ekleyip veriyorlarmış. Şeklinde bankadan geldim demiş ama ben inanmadım bu kadar yanlış anlamış olamayız. Bu sistem yeni ekonomik paketin bel kemiği.

8.  Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Ekşi’de bankadan geldiğini iddia eden bir yazar var. Anlattığı gibiyse fena.
    Entry i su saniyorum. Fakat bende inanmadim. Bu yazarin yanlis anladigini dusunuyorum.

https://eksisozluk.com/entry/131394204

Sayfa 6/987 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •