Sayfa 731/987 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1. bu arada BOSPOROS kardeş..

eskiden dolar yükselirken peydahlanıp, bol bol slogan atar, düşmeye başlayınca sırra kadem basardın. bu sefer de bak yine aynı senaryo, anında uzadı.. derken şaşırttın.. alıntılardan gördüğüm, faydalı yazılar da paylaşır oldun. ret listemden çıkardım.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Oranı 1/5 gibi. Ama oranı iyiydi ki içimi güzel geldi. Çok koyu oldu mu içemiyorum.
    4 bardak mı içtim 5 bardak mı içtim hatırlamıyorum?
    Ben rakı içiyorum 3 duble içtiğimi biliyorum da, siz çayı mı hatırlamıyorsunuz?

Daha hafif şeyler için bari, oralet veya ıhlamur gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Aslında pastane yoktu çevremde Irak’tan Suriye’den ortamı vardı kaos vahşet vs .

Kur düşmesin varsın o duruma düşmeyelim dedim içimden
    büyük ihtimalle tapınak şövalyeleri ( şimdiki adı gül ve haç oldu artık ) üzerinizde manevi cihazlanma denemesi yapmış. işyerinizin ya da evinizin yakınında Protestan Hristiyan çok zengin birisi var mı selamlaştığınız konuştuğunuz zaman zaman ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu arada BOSPOROS kardeş..

eskiden dolar yükselirken peydahlanıp, bol bol slogan atar, düşmeye başlayınca sırra kadem basardın. bu sefer de bak yine aynı senaryo, anında uzadı.. derken şaşırttın.. alıntılardan gördüğüm, faydalı yazılar da paylaşır oldun. ret listemden çıkardım.
    Ona uzaktan, ilmi tedavi ruh kliniğimden şifa göndermeye başladım , iyileşiyor . daha da iyi olacak .
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu arada BOSPOROS kardeş..

kendisi iyi, ho$ ama borsa tükaka, eurobond tukaka, altin tukaka, fon tukaka, al sogani cebinde dursun diyor .. hoş, soganin kokusunu alan sogana yanlarsa ne olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben rakı içiyorum 3 duble içtiğimi biliyorum da, siz çayı mı hatırlamıyorsunuz?

Daha hafif şeyler için bari, oralet veya ıhlamur gibi.
    Çay bu.. bardakta durduğu gibi durmuyor...

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Çay bu.. bardakta durduğu gibi durmuyor...
    Ayran içse, yattığı yeri bulamaz bunlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Onları tüketmeyi tercih etmiyorum.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Sayfa 731/987 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •