Sayfa 559/987 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by modetr Yazıyı Oku
    Refaba yazdığınız şeyin O' nu (sav) sevenleri üzeceğini düşünseniz.
    Alıntı bile yapmıyorum ki silerseniz yazınızı benim alıntımda kalmasın diye.
    Refe nin yazmis oldugu o seyler bu koydeki insanlarin kalite ve hosgoru anlayisina yakismiyor. Siddetle kiniyorum. Belki her dinden ve din disi anlayista insanlar var ancak olaylara olsada degerlere kimse saygisizlik yapmiyor. Lutfen en azindan baska insanlarin degerlerine dikkat edelim.

2. kıdem topu, teknik harika, büyük fırsat geliyor demiş.

e yağni, 11-11.5 ye ucuz denebilirse. ne olacaktan çok... nereye girdik demek gerek.

Yahu merkez siz hepiniz ben tek dedikçe bu iş olmaz.grafik teknik falan bu işte çalışmaz.herkes dolar talep ediyor satan tek.onda da dolar yok.bu işten artık pis kokular geliyor.ilk defa bankadan kasa kiraladim.yavastan yavaştan masadan kalkıyorum ben.sonumuz Ekrem abi gibi olmasın.

Merkez habire satiyor.hic de toplamaya niyetli değil.faiz attırırım millet satar ben alırım falan cinsi bir laf maşallah şeytan ayeti muamelesi görüyor devir nas devri .hep faiz dusecek deniyor değil düşmesi faiz bu seviyede kalsın yaza kalmaz merkez eksi 100 milyar rezerve gider.e bu iş çocuk oyunu mu gazozuna mo no pol mu oynuyoruz.bankadaki paralar bizim hayatımız boyunca biriktirdiğim paralar alın teri m iz .uc bes ev satılacak millet ucuz kredi alacak diye bizi ateşe atamazsin

5. satsın da..
    aşağı çentikle satsın..
    yoksa
    öpe öpe, hetero-botoks olur..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Merkez Bankası (TCMB) verilerine göre, 31 Aralık itibarıyla bankaların ortalama kredi faizleri ihtiyaçta yüzde 29,55, taşıtta yüzde 26,24, ticaride yüzde 24,37, mevduatta yüzde 20,58 seviyesinde bulunuyor.

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...=alt_surmanset
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sazanlara duyurulur.!!!!
    Tarlada buğdayım var deme, ambara girmeyince. !!!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8. ambar nakili olması için
    ambara mal gelmesi gerek...

yoğun stres sonrası gelen gevşeklik, en fazla hatalı kararın alındığı ruh hali..
    tabi kafamdaki olacaksa.. -> über flâma

Sayfa 559/987 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •