Sayfa 211/987 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Dağıtmayacak elbette,kur sürekli bir önceki vadenin üstünde olacak.
    bu nasıl mümkün, bir kur atağı oldu diyelim tekrar 16 oldu kur, düşmesine engel mi olacaklar

yahu gerçekten sizde analitik düşünce yok..
    3 ay sonra vadeler gelmeden mb toplantısında faiz arttırımı yaparsa nasıl olacak o iş..
    dolar gitti 17/18 bandına oturdu daha gideceğim diyor , arttır 500 baz puan ,ne dediniz duyamadım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Zaten denenmiş şeyler bunlar,öyle bir yol olsaydı arjantin de venezuela da ekonomist mi yok uygularlardı.Saçma sapan bir şey.

Alıntı Originally Posted by sezium Yazıyı Oku
    bu nasıl mümkün, bir kur atağı oldu diyelim tekrar 16 oldu kur, düşmesine engel mi olacaklar
    Artık o işlerin sanal olduğuna her zaman düşürme imkanları olduğuna inanıyorum.Bu pazartesi yaşandı ya resmen bende bir aydınlanma oldu.Yahu merkez bankası var , bankalar var,hükümet var bunlar bir tantana çıkarırlar her şeyi yaparlar o kısmı kolay.Zor olan dolar basmak))))))) her oyunda rezerv eksiye gidiyor,işte orada sıkıntı var ,ondan banka kasası diyorum zaten))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    haaa şöyle derlerse ; bu 3 ayın ortalamasını alacağız, belki..
    ben saat 11.00 de açıklarım ona göre işlem tesis edeceksin , bilemiyorum altan..
    öyle 100 koydum 200 çıktım, sıfır riskle..
    arkadaşların dediği gibi 3artı1 daire..
    millet keriz zaten , borsaymış coinmiş fonmuş dönüp duruyor..
    3 aylık ortalama alsalar hazineye maliyet bir miktar düşer ama gün sonunda zarar yine zarar

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yahu gerçekten sizde analitik düşünce yok..
    3 ay sonra vadeler gelmeden mb toplantısında faiz arttırımı yaparsa nasıl olacak o iş..
    dolar gitti 17/18 bandına oturdu daha gideceğim diyor , arttır 500 baz puan ,ne dediniz duyamadım..
    Matematiksel egzersiz yapıyoruz sn savaçc,analitik düşüncede nşa çerçevesinde sorular sorulur cevaplar aranır.Normal şartlar altında değilsek ayı da çıkabülü taş da düşebülü)))))))))

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Artık o işlerin sanal olduğuna her zaman düşürme imkanları olduğuna inanıyorum.Bu pazartesi yaşandı ya resmen bende bir aydınlanma oldu.Yahu merkez bankası var , bankalar var,hükümet var bunlar bir tantana çıkarırlar her şeyi yaparlar o kısmı kolay.Zor olan dolar basmak))))))) her oyunda rezerv eksiye gidiyor,işte orada sıkıntı var ,ondan banka kasası diyorum zaten))))))))
    işte burda net hata noksan ve şu meşhur “ büyük fonlar” devreye giriyor.. MB nin brüt rezervleri İMF rasyolarına uyduğu sürece, haramiler için sıkıntı yok

Sayfa 211/987 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •