Sayfa 831/987 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    cidden ne şiddeti severim ne kavgayı ama çok düşünmüşümdür bir gün çok kötü bir şeyi yaparmıyım diye işte bu tam da o iş,insan dayanamaz,bence herşeyi göze alır.Birini öldürmekten daha sıkıntılı bir hayata sürükleyecek şeyler var.Öldürmek bile öyle biri için yetmez.
    Sakın ha adamı öldürüpde kurtarmayın, sikini kesebilirsiniz, olmuyorsa diz kapaklarına çalışn, ömür boyu tekerlekli sandalye fln olsun. Her acı çektiğinde pişmanlık hissetsin.

2.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Yakında emlakçılar camlarına asar....
    Satılacak ev kalmayınca her sokakta sıra sıra dizili emlakçılar boş kaldı. Şimdi bazıları günlük kira işine girmişler. Açıkca yazamasalarda ilanlara - saatlik kiralama yapılmaz - yazıyorlar. yani saatlik yasal değil ama şahsen geldiğinde tipine modeline göre bakarız diyorlar. Metaverse sanal , ama saatlikler gerçek. Parayı nereye basmak istersen....

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Aero123 Yazıyı Oku
    Baltık kuru yük yine düşüyor....
     Alıntı Originally Posted by Aero123 Yazıyı Oku
    Gemi ticareti yavaşlıyor...durgunluk demek
    o geç bilgi veren bir endeks. bloomberg terminalden dünyadaki gemi hareketleri , liman hareketliliği uydudan gözlenir. bilgiyi oradan emin...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Benim anladığım metaverse de istanbul simulasyonu var,istanbul benzeri elbet tüm dünyanın da simulasyonu var.Misal metaverse de esenyurtda anacadde nin üstü dükkanı aldınız mı o dükkan sonsuza kadar sizin,esenyurtda ana cadde muadili yok,o cadde zaten programa bir kez tanımlanıyor.Siz de avatarınız veya sanal kimliğiniz herneyse onla o aleme girip o dükkanı sanal gerçeklikle gezebiliyorsunuz o dükkanda ne varsa çiçek kitap veya elbise inceleyebiliyor ve satın alabiliyorsunuz,yani aslında bu iş tutarsa ordan dükkan arsa almak falan o kadar da uçuk fikir değil
    Ustad bu sanal alemde hergun saatlerce zaman gecirecek bir insan formunun ruh ve özellikle de beden sagliği nasil saglanacak. Malum hareketsizlik ölüm demektir. Derler ya Kainat harekete müştaktir. Hareketsize ne müştak acaba...

Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Ustad bu sanal alemde hergun saatlerce zaman gecirecek bir insan formunun ruh ve özellikle de beden sagliği nasil saglanacak. Malum hareketsizlik ölüm demektir. Derler ya Kainat harekete müştaktir. Hareketsize ne müştak acaba...
    Sn turkiye bu adamlar zaten insanlığın iyiliğine bir şeyi ne zaman istemişler ki,hep kötülük hep kötülük.Zaten nüfus 500 milyon olsun yeter diyorlar.500 milyon reel hayatta gerisi sanal alemde bitki misali gözlüklere bağlı yaşar giderler.Zaten filmini bile yaptılar ,başrolde bruce willis oynuyordu.Herkes sanalde yaşıyordu.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    psikokinetik burda mı ? ucuz ve verimli gıda tedarik zinciri buldum bünye için.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Walla kimseye tavsiye vermek için yazmamıştım onu ben. Terste kalsaydınız da çok küfür yerdim. Bu şekilde kimsenin yatırımlarında yönlendirme yapma niyetim yok. O yüzden bu teşekkürleri kabul edemeyeceğim. Yatırım tavsiyesi vermişim gibi oluyor çünkü.

Şu anki durumda, eldeki şartlarla bu piyasada ben nasıl davranırdım onu yazdım sadece.

ytd
    Tavsiye için yazmadığınızı biliyorum. Bu forumları takip ediyorum ve her paylaşımı okumaya gayet gösteriyorum. Az buçuk kendi bilgim de var.
    Paylaşımları, akıl süzgecimden geçirip kendi kararlarımı veriyorum.
    Tüm sorumluluk da bana aittir. Kazanç da benim zarar da benim.
    Küfür hiç tarzım değildir. Siz bizim için değerlisiniz.
    Selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Geçenlerde bir arkadaş metaverse evreninden 30-40 dolara mı ne arsa almış. Bir avm de dükkanmış. dedim ki istersen hemen senin arsanın değerini artıralım.. senden o arsayı 5.000 dolar verip alsam sonra sen benden tekrar 5001 dolara geri alıp 5002 dolara satışa koysan ne olur? bayağı bir düşündü ama bişi diyemedi..

Sayfa 831/987 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •