Sayfa 869/987 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    06-01-2022, 13:29 #3765 Avatarı BOSPOROS

3 ocakta 12.8920 depoyu doldurdum.!!
    12.2000 e stoploss koydum.!!!

Not:1 lot alım yaptım.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Forex dünyası.!!!

https://www.hisse.net/topluluk/showt...43#post5733143

Nebati ve Saz arkadaşları hesabı gümletemediler.!!
    Paskalya tatiline kadar.!!
    Durmak yok yola devam.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Youtubır olmak istersen ilk takipçin olacağım. Artık rüştünü ispat ettin. Selçuk Geçer e rakip lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    HAFTAYA bu gün enflasyon rakamları.!!
    Nebatiyi ters köşe yapacak.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Tüik başkanı ayarlandı.. Mart ayına kadar 14’ü savunacaklar.. bu arada 12,5 ihtimali sıfırlandı benim açımdan... dolarda 13,2 nin altı yok diye düşünüyorum...

3. Muhalefet partileri ve İstanbul , Ankara, İzmir Büyükşehir belediyeleri neden TV. kanalı kurmazlar ? Kıytırık tarikatlar bile açmışlar kanalları, gün boyu macun, terlik, tur vb. pazarlıyorlar. Önüne gelen ( Cem küçük gün boyu tgrt dn akşamları da Habertürk den , CNN gün boyu vb. ) saydırıyor muhalefete. Sanki ülke yönetimi muhalefette gibi , her olumsuzluğun sorumlusu olarak güççük beyinlere sokuyorlar. İmamoğlu ve diğerleri ancak Twıtter den cevap verebiliyor. O cevapları da zaten onlar görmüyor.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Youtubır olmak istersen ilk takipçin olacağım. Artık rüştünü ispat ettin. Selçuk Geçer e rakip lazım.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...46#post5733246

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Muhalefet partileri ve İstanbul , Ankara, İzmir Büyükşehir belediyeleri neden TV. kanalı kurmazlar ? Kıytırık tarikatlar bile açmışlar kanalları, gün boyu macun, terlik, tur vb. pazarlıyorlar. Önüne gelen ( Cem küçük gün boyu tgrt dn akşamları da Habertürk den , CNN gün boyu vb. ) saydırıyor muhalefete. Sanki ülke yönetimi muhalefette gibi , her olumsuzluğun sorumlusu olarak güççük beyinlere sokuyorlar. İmamoğlu ve diğerleri ancak Twıtter den cevap verebiliyor. O cevapları da zaten onlar görmüyor.
    sözcü tv.nin başına gelenleri okumuyorsunuz herhalde..?

Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Tüik başkanı ayarlandı.. Mart ayına kadar 14’ü savunacaklar.. bu arada 12,5 ihtimali sıfırlandı benim açımdan... dolarda 13,2 nin altı yok diye düşünüyorum...
    Piyasa özellikle yurtdışı sadece TÜİK rakamlarına bakmıyor.!!
    ENAG var.!!!
    Prof. STEVE HANKE enflasyon verileri.!!!
    Bunlar .!!!
    Olayın sağlamasını yapıyor.!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    yoruldum artık ,
    her yol ağzında kendime rastlamaktan
    bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi
    ayrık otları dikenler bürümüş
    kapıdaki çıngırak kararmış nemden
    at nalı ve sarımsak duruyor hala

üstüm başım uzak yolların tozlarıyla perişan
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Haber Report ��
    @HaberReport
    ·
    36 Min.
    Erdoğan: İsrail ile doğalgaz konusunda her türlü adımı atmaya varız. İsrail Cumhurbaşkanı Herzog'un Şubat'taki ziyaretiyle İsrail-Türkiye ilişkilerinde yeni bir dönem başlayabilir.

https://m.youtube.com/watch?v=huAnVG6mlzY

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Sayfa 869/987 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •