Sayfa 2/502 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 4013 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. https://www.bloomberght.com/eczaciba...asmasi-2295053
    Eczacıbaşı’ndan Pharma Mar ile kanser ilacı anlaşması
    Eczacıbaşı’nın bağlı ortaklığı EİP Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, "Zepzelca" markalı ilacın Türkiye'de pazarlama ve satış hakları için İspanya merkezli Pharma Mar ile lisans ve dağıtım anlaşması imzaladı

2.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Şikayet dilekçesi yazın Spk ya
    Biz 2 yıldır yazıyoruz kaale alan yok)))
    Belki sizin şikayetinizi kaale alırlar
    E devletten yapılıyor
    2 yıldır çoğunlukla Qnb den işlem yapan kimse artık, yerli ya da yabancı, tahtayı kafasına göre yönetiyor. Çarpanlar ucuzmuş, bilanço iyiymiş kötüymüş farketmiyor, kafasına ruh haline göre
    Burdaki kardeşlerimiz iyi niyetli, yıllardır yazıyolar işte şu ilacı buldu,kansere ilaç buldu, şu ilaca ruhsat aldı, bunu keşfetti, kar lar uçuyo, boş iş, boşuna yoruluyorlar diyorum hep
    -Qnb-Bankof-Yk ne isterse o. Kafalarına göre, o gün ki ruh hallerine göre at oynatıyorlar
    Şu Qnb ye Spk ceza da vermiyor
    Normalde 1 haftada 3 devre kesti, bakalım Brüt takasa girecek mi?
    Yıllardır yazıyorum bu tahta için
    Qnb den işlem yapan ya da yapanlara ceza verilmedikçe hisse gerçek ederine gitmez, şirket isterse Uzayda Uzaylı tedavi merkezi kursun yine fısss
    -Spk ne zaman özellikle Qnb ve Bankof-Yk ye okkalı ceza keserse, kafalarına göre manipüle edemezler böyle
    -Bi ara kuşlu sitede Turusucu diye biri hisse fiyatlarını olumsuz etkileyecek ilginç kelamlar etmişti o nu da şikayet ettik Spk ya o da 2 yıldır bekliyoruz, halen ceza almadı, Spk bülteninde hiç çıkmadı mesela
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Örnek dilekçe iletirseniz bende size destek vermek isterim.

Şu an devanın piyasa değeri 460 mio usd .

Şirketi 2007 yılında satın aldıklarında bu fiyatlardan almışlardı , o kadar yatırım fabrika filan tabi ederi yok...

Aklınızla alay ediliyor . Su akar yolunu bulur.

Fiyat takibini bırakmak lazım , günlükçünün burada işi yok...

Saygılarımla

4.  Alıntı Originally Posted by ysn94 Yazıyı Oku
    Örnek dilekçe iletirseniz bende size destek vermek isterim.
    Örnek dilekçe hazırlansın hep birlikte şikayet edelim

SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by value investor Yazıyı Oku

Şirketi 2007 yılında satın aldıklarında bu fiyatlardan almışlardı , o kadar yatırım fabrika filan tabi ederi yok...

Saygılarımla
    9 aylık bilançoya göre kasada 110M $ YPP var.
    Ayrıca 700M TL değerinde STOK var (mamul, yarı mamul)

6. Deva daha öncede yazdığım gibi 410-440 milyon dolar aralığında fiyatlaniyor . %5-6 daha aşağı gideri var.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Değeli ortaklar, uzun zamandan beri Deva yatırımcısıyım. 2-3 günden bu tarafa hissenin hareketlerine bakarak tedirgin olmayın, bizm gibi KY'ların günlük işlem yapmaları genelde aleyhimize sonuçlanan bır durumdur. uzun vadeli bakın volatilitenin yüksek olduğu zamanlarda genelde işlem yapmamaya çalışın. Önümüz açık bence Devanın çok güzel yerleri hakkettiğini düşünüyorum ve orta ve uzun vadede güzel yerlere kesinlikle gidecektir diyorum.
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

8.  Alıntı Originally Posted by value investor Yazıyı Oku

Saygılarımla
    Paylaşım için teşekkürler. BİST fiyatlaması için adil değer bu mudur; bir görüş bildiremem ama bist dışı satış olsa bu fiyatın çok çok üzerinde bir fiyat olması gerektiğine eminim.. yakın zamanda bu başlıkta yazılan Pharmaten fiyatlaması benim için adil değer bakımından referanstır.

Sayfa 2/502 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •