Sayfa 3/501 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 4005 madde; 17 - 24 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KANYON Yazıyı Oku
    Değeli ortaklar, uzun zamandan beri Deva yatırımcısıyım. 2-3 günden bu tarafa hissenin hareketlerine bakarak tedirgin olmayın, bizm gibi KY'ların günlük işlem yapmaları genelde aleyhimize sonuçlanan bır durumdur. uzun vadeli bakın volatilitenin yüksek olduğu zamanlarda genelde işlem yapmamaya çalışın. Önümüz açık bence Devanın çok güzel yerleri hakkettiğini düşünüyorum ve orta ve uzun vadede güzel yerlere kesinlikle gidecektir diyorum.
    Sayın KANYON,

Mevcut durumu, hissenin 4 liralardaki fiyatlamasının verdiği hissi (bana göre fiyatlama cazibesi) veriyor.. Üstelik, şimdi şirketin nereye gittiğini daha net görebiliyoruz.

gördüğüm kadarıyla bir çok hissede etkin olmayan fiyatlama var, firmaların gerçek değerini yansıtmayan fiyatlamalar var.. ortalık neredeyse tüm piyasalarda toz duman (mal, emek, hisse, döviz piyasaları ve bunların türevleri.. bankaların bir kısmı -belki de tamamı- forward döviz fiyalamasını dün yapamadılar.. sanırım bugün de öyle olmuş olabilir)..

2. dolar 18 den buralara düştü diye bu kadar düşüş normal değil. 8 den buralara çıktı bir de bu taraftan bakmak lazım. tepki artık...

Sn garipy, isterseniz 440 değil 1 milyar doları (yani hisse başı 5 $ ) alıp philip hass a teklif edin bakalım size ne cevap verecek...
     Alıntı Originally Posted by garipy Yazıyı Oku
    Deva daha öncede yazdığım gibi 410-440 milyon dolar aralığında fiyatlaniyor . %5-6 daha aşağı gideri var.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-M205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Kûllî nefsin zâikatü'l-mevt...."

4. Sayın @the.pathfinder piyasa bu aralıkta fiyatlıyor dedim aksi takdirde devanin daha iyi fiyatları hak ettiğini düşünüyorum.

Zaten ülkenin içerisinde olduğu durumdan dolayı borsa geneli oldukça olumsuz fiyatlaniyor.

Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku
    Sn garipy, isterseniz 440 değil 1 milyar doları (yani hisse başı 5 $ ) alıp philip hass a teklif edin bakalım size ne cevap verecek...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku

Bunun borsada bir geçerliliği yok. Aynı durum bütün şirketlerde var. Dediğiniz durum sadece şirket satılırsa geçerli olur.

6.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    Sayın KANYON,

Mevcut durumu, hissenin 4 liralardaki fiyatlamasının verdiği hissi (bana göre fiyatlama cazibesi) veriyor.. Üstelik, şimdi şirketin nereye gittiğini daha net görebiliyoruz.

gördüğüm kadarıyla bir çok hissede etkin olmayan fiyatlama var, firmaların gerçek değerini yansıtmayan fiyatlamalar var.. ortalık neredeyse tüm piyasalarda toz duman (mal, emek, hisse, döviz piyasaları ve bunların türevleri.. bankaların bir kısmı -belki de tamamı- forward döviz fiyalamasını dün yapamadılar.. sanırım bugün de öyle olmuş olabilir)..
    Üstadım yazılarınızı son derece dikkatle okuyorum ve takdir ediyorum. Çok güzel projeksiyonlar yapıyorsunuz. Sizin fikirleriniz karşısında laf söylemek hadsizlik olur, bu günlerde sabırlı olacağız, şu an beklemekten başka çare yok.
    Saygılar sunuyorum
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Türkiyenin içinde bulunduğu şu ortamda Deva'nın satılması hiç akıllıca olmaz. 2023 te kuvvetle muhtemel bir Miilet İttifakı hükümetinin batı desteğini de arkalarına alıp sorunları iyi yönetebilmesi ile
    birkaç sene içinde not arttırımları ile de desteklenecek olumlu hava sonrası Deva nın satışı gündeme gelebilir.Bu dönemde olası büyük döviz girişi ile geçmişte olduğu gibi TL nin değer kazanması Deva'yı USD olarak çok daha yüksek değerlere taşıyacaktır. Sonuçta fırtınadan sonra kıyıya ulaşacağız diye bekleyeceğim.

Sayfa 3/501 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •