Sayfa 351/516 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 4122 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    ay başından beri 1 milyon lot mal el değiştirdi iş yatırım fonları sattı çoğunu alıcılar kuvvetli durur umarım toplu mal dağıldı bakalım ne olacak
    Karın ağrıları var,mal için,adam 1 dolardan maliyeti olanı dökmek çok zor,50 60.arasi olanları belki ,oda mal kaptirmamasi
    Lazim,bazi firma lar kur yüzünden çıktı pazardan,ihracat rekoru kırıldı ekimde buda önemli,

2. Bugünün karı. Aktif ürünler listesine eklenen yeni ilaç. Aynı etken maddeyle yalnız Abbott 'ın ilacı var.

RITMOLL 150 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET) propafenone DEVA HOLDİNG A.Ş.

RITMOLL 300 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET) propafenone DEVA HOLDİNG A.Ş.

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Karın ağrıları var,mal için,adam 1 dolardan maliyeti olanı dökmek çok zor,50 60.arasi olanları belki ,oda mal kaptirmamasi
    Lazim,bazi firma lar kur yüzünden çıktı pazardan,ihracat rekoru kırıldı ekimde buda önemli,
    Yüklü takastan mal gelince geriliyorum sonra foruma giriyorum uğurkaptanin dünyanın 4 bir yanindan bulduğu bilgileri görüyorum rahatlıyorum değer yatirimciligina devam amma bugun ammaa yarin elbet hakettigi değere ulaşır herkesin hedefini görür umarim

4. takas git gelleri tamamen hikaye, bu kadar yukarıda tuttu fiyatı verse çok verirdi. amaç 3 aylık bu dönemde dökmek istedi milleti ama kısmen başardı kemik kitle devam ediyor. aralık ayı zam gelirse hikayesi belli olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    takas git gelleri tamamen hikaye, bu kadar yukarıda tuttu fiyatı verse çok verirdi. amaç 3 aylık bu dönemde dökmek istedi milleti ama kısmen başardı kemik kitle devam ediyor. aralık ayı zam gelirse hikayesi belli olacak.
    Kulislerde kur ile ilgili bisiler dolanıyor ama tabi ne olacağını kestirmek zor,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Yüklü takastan mal gelince geriliyorum sonra foruma giriyorum uğurkaptanin dünyanın 4 bir yanindan bulduğu bilgileri görüyorum rahatlıyorum değer yatirimciligina devam amma bugun ammaa yarin elbet hakettigi değere ulaşır herkesin hedefini görür umarim
    Teşekkürler Umarım hep beraber kazanırız.

7-8 Aralık 2023 de İsviçre Nefroloji Derneği 55. Yıllık Toplantısına katılıyormuşuz.
    https://www.swissnephrology.ch/annual-meetings/
    Son düzenleme : ugurkaptan; 28-11-2023 saat: 23:14.

8. haftalık stokastik o kadar düştü 3 ayı bunu düzeltmekle geçirdi, 1-2 hafta sonra sıfıra indirir ondan sonra görüşürüz spec efendi.

Sayfa 351/516 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •