Sayfa 470/515 İlkİlk ... 370420460468469470471472480 ... SonSon
Arama sonucu : 4115 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Aynen defineci, yeter artık ruhsat etken madde.. bize senin gibi ortak lazım. Lütfen genel kurulda bizi temsil et emi

2. geçen sene katılacaktım gidemedim bu sene niyetim var . taa yaptığınız işin dicem, kurula ciddi katkım olacak )))
     Alıntı Originally Posted by temettu_emeklisi Yazıyı Oku
    Aynen defineci, yeter artık ruhsat etken madde.. bize senin gibi ortak lazım. Lütfen genel kurulda bizi temsil et emi

3.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    geçen sene katılacaktım gidemedim bu sene niyetim var . taa yaptığınız işin dicem, kurula ciddi katkım olacak )))
    Genel kurulda bence şirket unvaninin deva holding yerine deva ilaç olarak değiştirilmesi teklif edilmeli.

4. Altpazar hissem var onda bile daha çok işlem hacmi var saat 12,30 deva toplam işlem 80 bin lot

5. Bugün sgk tarafından ödeme listesine alınan ilaç

GILOMID 0,25 MG SERT KAPSUL (28 KAPSUL) satış fiyatı 7.308,01 TL

6. endeks 1,70 deva eksi.

7. deva'da ters giden nedir tam olarak? bu konuda görüşlerinizi almak isterim? forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla herşey bizim lehimize ve olumlu ilerliyor lakin fiyata baktığımda, hiçte memnuniyet verecek bir tablo yok. Ben kendimce araştırma yapıyorum, herşey harika ve yolunda. Ben mi birşeyleri kaçırıyorum anlamadım...

8. sorun şu ; bizim gibi sürekli fiyat izlersen memnun kalmazsın. ama çocuğa toruna miras olarak bırakacaksan doğru yerdesin sırtın yere gelmez. 2 sene veya 5 sen sonra bir hareket eder 1 senede mesela brsan gibi vb. gibi de olabilir. al unut kağıdı. biz doğru yapmıyoruz sürekli izleyerek .

Alıntı Originally Posted by kazanmaliyim Yazıyı Oku
    deva'da ters giden nedir tam olarak? bu konuda görüşlerinizi almak isterim? forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla herşey bizim lehimize ve olumlu ilerliyor lakin fiyata baktığımda, hiçte memnuniyet verecek bir tablo yok. Ben kendimce araştırma yapıyorum, herşey harika ve yolunda. Ben mi birşeyleri kaçırıyorum anlamadım...

Sayfa 470/515 İlkİlk ... 370420460468469470471472480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •