Sayfa 78/515 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 4113 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Offfff... Bu mahalledeki çocukları hiç sevmiyorum. Bir türlü benimle oynamıyorlar. Onların oynadıklarına da benim kafam basmıyor. En iyisi ben şunların oyununu bir bozmaya çalışayım.

2. Yarın sabah aracı kurumlardan biri bununla ilgili Sabah raporu yazarsa hiç şaşırmam

Burada yazılan birçok yazı sanki aynı klavyeden çıkıyor gibi cümle yapıları birbirine çok benziyor son üç beş sayfayı okuyan bunu anlar
    Hisse aleyninde bir şey söyleyene hemen 3â€5 kişi cephe alıp “gitsene gitsene†burası hisseyi övenlere ait gibi bir tavır takınılıyor
    Şimdi bugün ki düşüşün üzerine etken maddeler ruhsatlar havada uçuşur
    Burada değişik bir durum var

3. Yahu sizin derdiniz ne. Küfür yemek hoşunuza gidiyorsa bu başlıkta size ekmek çıkmaz, burada aradığınızı bulamazsınız.

İkiniz aynı kişisiniz galiba. Başlıkta tek bir destek çıkmayınca, yan hesap desteğe geldi büyük ihtimal!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Yarın sabah aracı kurumlardan biri bununla ilgili Sabah raporu yazarsa hiç şaşırmam

Burada yazılan birçok yazı sanki aynı klavyeden çıkıyor gibi cümle yapıları birbirine çok benziyor son üç beş sayfayı okuyan bunu anlar
    Hisse aleyninde bir şey söyleyene hemen 3â€5 kişi cephe alıp “gitsene gitsene†burası hisseyi övenlere ait gibi bir tavır takınılıyor
    Şimdi bugün ki düşüşün üzerine etken maddeler ruhsatlar havada uçuşur
    Burada değişik bir durum var
    Buradaki değişik durum forum sakinlerinin profilinden kaynaklandığını düşünmek zor olmasa gerek. Ruhsatları, çalışmaları, ilaç etken malzemeleri ve bunları pazar payları profesyonel bir biçimde paylaşılıyor. Bu paylaşımlar yapılırken hedef fiyat da telaffuz edilmiyor. Yani pazarlama olduğunu da savunamazsınız. Şirketi şu an bir fon elinde tutuyor ve ileride satılacağı yetkili ağızlardan zamanında ifade edilmiş. Bu hikayeye inanan, ciro/kar rakamlarının düzenli bir şekilde artış kaydettiğini görebilecek herhangi bir vatandaşın fiyat konusunda şirkete zaman tanımış olduğunu düşünebilirsiniz. Finansalları bu kadar iyileşmişken fiyatı yerinde sayan bir hisseyi ne yapayım diyorsanız forumdan ayrılmanız faydanıza olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Yahu sizin derdiniz ne. Küfür yemek hoşunuza gidiyorsa bu başlıkta size ekmek çıkmaz, burada aradığınızı bulamazsınız.

İkiniz aynı kişisiniz galiba. Başlıkta tek bir destek çıkmayınca, yan hesap desteğe geldi büyük ihtimal!
    Küfür, küfür edenin ailesini ilgilendirir
    Hisse.netin ilk abonelerindenim lakin 5 yıllık bu 2. Hisse net dönde 5 yılda 200 kusüe msj atmışım
    Eski msjlarıma bakın bakalım temelreisle aynı konuda fikir beyan etmişmiyiz

Lakin sizin twitter hesabınız reklam ve pazarlama üstüne tabi bu da yeni bir ekmek kapısı sizin tercihiniz

Burası BİST aslolan hisse fiyatıdır fiyat düştükçe millete uzun vadeli düşününn, etken maddeleri harika gibi gaz verici paylaşımlarda bulunup milleti “Hamal†yerine koymayın.

6.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Küfür, küfür edenin ailesini ilgilendirir
    Hisse.netin ilk abonelerindenim lakin 5 yıllık bu 2. Hisse net dönde 5 yılda 200 kusüe msj atmışım
    Eski msjlarıma bakın bakalım temelreisle aynı konuda fikir beyan etmişmiyiz

Lakin sizin twitter hesabınız reklam ve pazarlama üstüne tabi bu da yeni bir ekmek kapısı sizin tercihiniz

Burası BİST aslolan hisse fiyatıdır fiyat düştükçe millete uzun vadeli düşününn, etken maddeleri harika gibi gaz verici paylaşımlarda bulunup milleti “Hamal†yerine koymayın.
    Hadi başka kapıya,
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. İnvest ing de millet tahtacıya ve hissesine sahip çıkmayan yönetime ağır sözler söylüyor
    Burada ise hisse için negatif şeyler söyleyenlere

Borsa yükselse de
    Hisse de düşüyor

Diyorum ya bu sayfadakiler biraz değişik

8. Sicak kazandan corba icmeye geliyorsan, aldigin corba ustune dokulunce kalkip kacmayi da bileceksin... Oturdugun yerde habire yandim allah diye bagirmak bi seye fayda etmez... Inatla oturmaya devam edersen, yandaki masaya da uzaktan bakarsin, onlara bal borek diye yine aglarsin... Bi yandan da corba basinda kendi payina tuz atip cesni katana saldirirsin.

Sayfa 78/515 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •