Sayfa 479/505 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. 35 milyon yüzde 2 si 700k yapar, yani sizin hesapla 31 değil 34 milyon toplamalı. ayrıca forumda bazıları ruhsat,ilaç sayısı ve fiyatı, etken madde, ihracat filan konulara takılmış, bende kottan çıkma, süründürme konularına takılıyorum. hepimizin derdi ortak ama.

Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    sayın defineci koddan çıkmak keyfi bir durum değildir bunu yapabilmesi için dolaşımdaki payı % 2 nin altına indirmesi gerekir yani dolaşımdaki 35 milyon lotun 31 milyonunu toplaması lazım bu tahta 300 bin lotla tavan oluyor böyle bir şey yapmaya kalkarsa hisse fiyat 5-6 bin lira olur keşke yapsa 5 bin liradan elimizdeki hisseleri verir çıkarız bu daha önce bir kaç kez yazıldı dejavu gibi her 15-20 günde bir yazılması yoruyor insanı

2.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    35 milyon yüzde 2 si 700k yapar, yani sizin hesapla 31 değil 34 milyon toplamalı. ayrıca forumda bazıları ruhsat,ilaç sayısı ve fiyatı, etken madde, ihracat filan konulara takılmış, bende kottan çıkma, süründürme konularına takılıyorum. hepimizin derdi ortak ama.
    https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...rdik_ID628357/

sabah paylaştıgım bu linki okursanız orda vardı cevap

DEVAHolding Yönetim Kurulu Başkanı Philip Daniel Haas, 50 yıllık geçmişi olan holdingin yapısı çok ortaklı ve halka açıktı. Şimdi durum nedir? sorusunu şöyle yanıtladı: Şirketin halka açıklık oranı yüzde 5e kadar indi. Hissesini satmak isteyen olursa almaya her zaman hazırız. İstanbul Menkul Kıymetler Borsasından (İMKB) çekilmeye mevzuat izin vermiyor. EastPharma Londrada halka açık. Biz Türkiyede de halka açık şirket olmaktan memnunuz.

İlk aldıkları dönem çağrı fiyatında yaptıklarından dolayı herkes malı vermiş dolaşım %5e kadar inmiş sonra bir miktarini satıp yatırımlarda harcamışlar. %5kende çıkamıyormuş kottan yani

3. o halde ne ayaksın demek lazım şirkete, 2yıldır buradayım, 5-10 sene içinde kazanıp çıkarsam ömrü hayatım boyunca bir daha ilaç şirketine bulaşmam. devlet ayrı şirket yönetimi ayrı sorun, otomobilci istediği gibi zam yapıyor sen yapamıyorsun neymiş alıcı devletmiş, sanki devlet otomobil almıyor .

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    https://bigpara.hurriyet.com.tr/habe...rdik_ID628357/

sabah paylaştıgım bu linki okursanız orda vardı cevap

DEVAHolding Yönetim Kurulu Başkanı Philip Daniel Haas, 50 yıllık geçmişi olan holdingin yapısı çok ortaklı ve halka açıktı. Şimdi durum nedir? sorusunu şöyle yanıtladı: Şirketin halka açıklık oranı yüzde 5e kadar indi. Hissesini satmak isteyen olursa almaya her zaman hazırız. İstanbul Menkul Kıymetler Borsasından (İMKB) çekilmeye mevzuat izin vermiyor. EastPharma Londrada halka açık. Biz Türkiyede de halka açık şirket olmaktan memnunuz.

İlk aldıkları dönem çağrı fiyatında yaptıklarından dolayı herkes malı vermiş dolaşım %5e kadar inmiş sonra bir miktarini satıp yatırımlarda harcamışlar. %5kende çıkamıyormuş kottan yani

4.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    35 milyon yüzde 2 si 700k yapar, yani sizin hesapla 31 değil 34 milyon toplamalı. ayrıca forumda bazıları ruhsat,ilaç sayısı ve fiyatı, etken madde, ihracat filan konulara takılmış, bende kottan çıkma, süründürme konularına takılıyorum. hepimizin derdi ortak ama.
    Toplam sermaye 200 milyon bunun % 2 si 4 milyon lot yapar 35 milyon dolaşımda var dolaşımdaki lotların 31 milyonunu toplaması lazım bu mümkün değil velevki yaptı hisse fiyatı 5-6 bin okur iki de birde durup durup bunun yazılması yersiz bir endişeye neden oluyor

5. birşey daha öğrendim 35 milyon üzerinden yüzde 2 olarak düşünmüştüm. 200 milyon üzerindenmmiş.. burası insana eksik kaldığı konularda öğretici oluyor. ama aynı konuyu arada getiririm gündeme, yoksa hareket gelmiyor gruba.
     Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Toplam sermaye 200 milyon bunun % 2 si 4 milyon lot yapar 35 milyon dolaşımda var dolaşımdaki lotların 31 milyonunu toplaması lazım bu mümkün değil velevki yaptı hisse fiyatı 5-6 bin okur iki de birde durup durup bunun yazılması yersiz bir endişeye neden oluyor

6. Enflasyon muhasebesi şirketin içinden geçiyor resmen bilanço açıklanınca fk 30 dan aşagı olmz pd dd 2 altına iner bu kadar kötü fiyatlamanın başka bir izahı olamaz ytd

7. ecilc umarım erken açıklar bize de yol gösterir.

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi şirketin içinden geçiyor resmen bilanço açıklanınca fk 30 dan aşagı olmz pd dd 2 altına iner bu kadar kötü fiyatlamanın başka bir izahı olamaz ytd

8.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi şirketin içinden geçiyor resmen bilanço açıklanınca fk 30 dan aşagı olmz pd dd 2 altına iner bu kadar kötü fiyatlamanın başka bir izahı olamaz ytd
    bize açıklarmısın 5 olan fk nasıl 30 olacak finansal borçlardan gelir yazmayacak mı sadece devaya özel ne olursa olsun modeli mi olacak bize açıklarmısın

Sayfa 479/505 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •