Sayfa 459/505 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    2019 dan bu yana takip ederim, bu kağıdın tek eksiği spek, bu nedenle başı boş. Fk sı 50 üzeri olan şirketler katlayıp gidiyor. Bu şirket bistin en ucuz 1-2 şirketinden biri.

Hatta bir ara speklere akıl verdik, 400-400 milyona götür istediğin yere diye.

Tek şüphem var, Bofa dan işlem yapan ve yabancı takasında gözüken mallar bizim cfo nun el altı trade hisseleri olabilir mi diye? Zanan zaman yüklü takas hareketleri oluyor. Ve adam sanki hisse artmasın diye uğraşıyor. Bana tuhaf geliyor.

Ha neden baskılasın patronlar, belki şirket göz önünde olmasın, fazla yatırımcı ilgi göstermesin diye olmuş olabilir. Ancak bu riski alırlar mı, neredeyse tüm malı devlete satan, tamamen regüle piyasada böyle bir iş, harbi salaklık olur.

Uzun lafın kusası, bir speğin kafası atmalı ve 4-5 milyon lotu alıp taşıyabilecek .öt olmalı.
    bu hareketlerine bağlı olarak yakında bir satış haberi, geri alım haberi veya bedelsiz haberi beklemeliyiz. bunların hiçbiri olmayacaksa o halde bilanço ciddi kötü gelmeli, kısaca bir plan dahilinde yürümesini beklerim olanların, yakında fk ile pddd eşitlenecek. daha çok bankalarda olan birşey bu. ama bazı bankalar bile son 2 yılda yüzde 1000 gitti.

2. Başlıkta 1-2 gündür ağlıyoruz, öğleden sonra aldılar neyse ki...önceki dipten gelen bu alım iyi oldu...umarım haftayı 80 üzeri kapar da biraz rahatlar grafik.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Başlıkta 1-2 gündür ağlıyoruz, öğleden sonra aldılar neyse ki...önceki dipten gelen bu alım iyi oldu...umarım haftayı 80 üzeri kapar da biraz rahatlar grafik.
    Mert başaran bugun deva dedi 100den 70e düzeltmeyi yapmış dipte hedef 105 diye eksiden artıya geçti kağıt

4.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Mert başaran bugun deva dedi 100den 70e düzeltmeyi yapmış dipte hedef 105 diye eksiden artıya geçti kağıt
    Bir de bunları pişman edeceklerse vay halimize. Keşke kimse bir şey paylaşmasa. Daha önce de YouTube da ve telegram da aktif biri paylaşmıştı. Son bilanço açıklamasından sonraydı sanırım. O gün çok hareketli oldu. Şu an o günün 20 ₺ altındayız. Şimdi düşününce mal boşaltmak için o adamla beraber hareket etmiş de olabilirler diyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Onun demesiyle hareket olacaksa olmasın daha iyi, kendi bile borsadan pek anlamadığını söylüyor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. bu cuma hazır olun bilanço geliyor, herkesinki normal zamanda geliyor. fazla bekletmez bu cuma açıklar herkesin karnının şişi iner.( bildiğim birşey yok)

7.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    bist100 dışı spekülatif hisse hareketi, bilişim spekülatif hisse hareketi ile yer değiştirince yatırım fonları satıcı olmak zorunda kalmıştır(para giriş çıkış nedeni ile) ,kimsenin derin analiz yaptığını sanmıyorum
    iş bist 100 dışı fon satmış..
    Globeflex Capital LP (California) bu fonu bekliyorlar,
    yazın almıştı kolu kessin onun vermeye başladığı yerin sonu alım noktası olur

8.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    iş bist 100 dışı fon satmış..
    Globeflex Capital LP (California) bu fonu bekliyorlar,
    yazın almıştı kolu kessin onun vermeye başladığı yerin sonu alım noktası olur
    Sayın Kırmızı,

Globeflex, çok uzun yıllardır Deva'da pay sahibidir (Hazirun cetvelerinden 2016/2017de görmüştüm).. Şimdiki payı da, eğer burdaki veri doğru ise; çok da yüksek değil:

https://www.morningstar.com/stocks/xist/deva/ownership

Bu fonun satışını, sizce neden beklesinler?

Sayfa 459/505 İlkİlk ... 359409449457458459460461469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •