Sayfa 428/507 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon
Arama sonucu : 4054 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

Ahlat ta işlem yapan
    elde kalan 25 idi sabah 15 daha aldı
    40 bini en alttan verdi ve bitirdi
    100 bin İş Yat basamaklara bakmadan
    verdi ardından 3 ay önce aldıklarını
    Ata yat aynı seviyeden 50+50+25
    stok zararı ile verdi
    kabaca 250 bin
    bu şirketi bu fiyatlardan satmak !
    anlamak mümkün değil
    90 dan al 83 e ver hemde 2 günde
    yazık gerçekten yazık

iş-yat kendi kağıtları dahil
    inanılmaz sattı 22 milyon garanti satışı
    ile devre kestirdi
    Deva da 100 bin ile nasibini aldı

3.  Alıntı Originally Posted by DUABI Yazıyı Oku
    Şirket harıl harıl çalışıyor. Temelimiz kaya gibi sağlam dünyanın 4 bir yaninda faaliyetler sürüyor. Tahtayada yansimasini bekliyoruz sabirla.

4.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Şirket harıl harıl çalışıyor. Temelimiz kaya gibi sağlam dünyanın 4 bir yaninda faaliyetler sürüyor. Tahtayada yansimasini bekliyoruz sabirla.
    evimde ve çevremde o kadar çok deva ilacı kullanan var ki inanılmaz, ama kara yansıması sıkıntı. gelecekti bir gün 200m sermaye en düşükler arasında kalacak ve kağıt artık kar etsin etmesin düşük sermaya yüzünden gidecek o günler umarım yakındır. düşük sermayeli kağıtlar fk lar 100-500 arasında şu anda. bizim fk 7 ve sürünüyoruz.

5.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    evimde ve çevremde o kadar çok deva ilacı kullanan var ki inanılmaz, ama kara yansıması sıkıntı
    Kâra yansimasida sıkıntı değil aslinda 2 milyar tl kâr eden kac hisse var ki borsaya açık. Kârdada sıkıntı yok.
    Bu ara iş yatirim fonu değil direk iş yatirimdan alan satiyor gibi oda 35 maliyetli 1 1.5 milyon lot mali var sanırım 500 bin lot satmis bu ay. adamin 35 milyon tlsi 83 milyon olmus satiyor ne diyebiliriz ki alıcı kuvvetli olmayinca kağıt gidemiyor.

Ben bu gelismeleri görünce yurt dışı falan 5 yıl öncenin frotosunu pegasusunu bulmuş gibi falan düşünüyorum ancak endeksten ters hareket edince moral bozuyor. Sabirli olanin kazanacağı bir hisse ciddi sabir istiyor.

6. satan aramızdan biri nick adı C ile başlıyor ve burada önemli paylaşımlarda bulunuyor. şaka yapıyorum tabiki )

[QUOTE=rodrigo44;6722255]Kâra yansimasida sıkıntı değil aslinda 2 milyar tl kâr eden kac hisse var ki borsaya açık. Kârdada sıkıntı yok.
    Bu ara iş yatirim fonu değil direk iş yatirimdan alan satiyor gibi oda 35 maliyetli 1 1.5 milyon lot mali var sanırım 500 bin lot satmis bu ay. adamin 35 milyon tlsi 83 milyon olmus satiyor ne diyebiliriz ki alıcı kuvvetli olmayinca kağıt gidemiyor.

Ben bu gelismeleri görünce yurt dışı falan 5 yıl öncenin frotosunu pegasusunu bulmuş gibi falan düşünüyorum ancak endeksten ters hareket edince moral bozuyor. Sabirli olanin kazanacağı bir hisse ciddi sabir istiyor.[/QUO

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Kâra yansimasida sıkıntı değil aslinda 2 milyar tl kâr eden kac hisse var ki borsaya açık. Kârdada sıkıntı yok.

Ben bu gelismeleri görünce yurt dışı falan 5 yıl öncenin frotosunu pegasusunu bulmuş gibi falan düşünüyorum ancak endeksten ters hareket edince moral bozuyor. Sabirli olanin kazanacağı bir hisse ciddi sabir istiyor.
    iş-yat Şubat ayında son iki gün takası
    haricinde 373 bin lot satmış 204 bin iş-yat ait
    169 bin lot Yat-Fon satışı
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

Sayfa 428/507 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz