Sayfa 469/507 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon
Arama sonucu : 4050 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Turkiye piyasasinda devlet alimlarinda ilac fiyatlarinin baskilanmasi karsisinda mantikli cikis yolu ihracaat ve veteriner ilaclari satislarinin artmasi.Deva da bu ikiside artiyor ve bu fiyatina eninde sonunda yansiyacaktir.Konsolide karina ayni oranda yansir mi? Kisa vadede yansiyacafini sanmam.Sirket yonetimi hangi ulkede ne kadar kar birakacaklarini ve ne kadarini Turkiyede konsolide edip vergi vereceklerini eminim iyi hesaplarlar ve bunlari optimize ederler.
    Yurt dışı iştiraklerin tek ortağı deva yurt dışı iştiraklerde ortak Vs yok

2.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Yurt dışı iştiraklerin tek ortağı deva yurt dışı iştiraklerde ortak Vs yok
    bu nedenle de; elde edilecek kar rakamını ister Türkieyde, ister yurtdışı şirkletlerde bıraksın; hepsi "konsolide"denen mali tabloya girmek zorundadır.

3.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    bu nedenle de; elde edilecek kar rakamını ister Türkieyde, ister yurtdışı şirkletlerde bıraksın; hepsi "konsolide"denen mali tabloya girmek zorundadır.
    Ayrıca fabrika sadece Türkiye'de olduğu için tüm ürünler Türkiye ihracat çıkışlı hiç bir kaçak gocek olma durumu yok

4. Dolar grafik olarak güzel bir formasyon oluşmuş durumda...Gerçi temel analizi dinlemeyen bir hisse teknik analiz dinlermi diye sorabilirsiniz...Ama Bu defa daha fazla ümitliyim.,,,,,.En son geldiği nokta 2,30-$ ve buradan aşağısına artık çok şans vermiyorum .....Bunca olumlu gelişmelere rağmen şirket hissesi 3 yılı aşkın süredir dolar bazında değer kaybediyor....Bilinen hiç bir yatırım ve değerlerme kriterleri fayda etmedi.......Hissede yapay ve planlı bir baskı var...Patronlardan başka bir müsebib de göremiyorum....Patron isteseydi bu hisseyi bırakın 3 lü rakamlı 4 lü rakamlara bile taşimaya istekli üstünede ters takla atmaya hazır bir çok güçlü grup ve fonlar vardır.....Patronunda kendine göre bir planı olduğuna ve zamanı gelince bu işi kendisi halledeceğine inaniyorum.....Bu sürecinde sonuna çok yaklaştığımızı düşünüyorum....Patron istediği kadar ensemizde boza pişirmeye devam etsin artık bu iş inada bindi....Pes etmek yok benim için...

Ayrıca şirket ile ilgili bunca değerli bilgileri aktarıp paylaşan arkadaşların değerli emek ve katkılarından dolayıda teşekkür ederim..

Bütün yatırımcı ortaklara bol sabır ve bol kazanç diliyorum...
    Son düzenleme : abartin; 18-03-2024 saat: 01:32.

olumlu yazılara ara versek mi ?
    adam için trade fırsat zemini yaratıyor
    gelen alıcılar
    kalıcı olmadığı için
    bu yazılar arttığı zaman ürküyorum
    yenilgi yılları, iyi bir okuldur

6. zurnanın zort dediği deliğe dokunup dokunup kalkıyor, bakalım nereye kadar 200 ema da dolaşacak , tam karın ağrısı. artık şirketi satsında herkes bir ohh desin, bu kadar sınırlarda dolaşan kaç kağıt var. yönetim çok başarısız hisse fiyat istikrarı yok, diğer ilaçlar 5 kat yaptı. bu 3 kat yaptı düştü. yönetimi genel kurulda şirketi satması gerektiğini nnasıl ikna edebiliriz.

7.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    zurnanın zort dediği deliğe dokunup dokunup kalkıyor, bakalım nereye kadar 200 ema da dolaşacak , tam karın ağrısı. artık şirketi satsında herkes bir ohh desin, bu kadar sınırlarda dolaşan kaç kağıt var. yönetim çok başarısız hisse fiyat istikrarı yok, diğer ilaçlar 5 kat yaptı. bu 3 kat yaptı düştü. yönetimi genel kurulda şirketi satması gerektiğini nnasıl ikna edebiliriz.
    Defineci üstad foruma katkın paha biçilmez, bence hisse.net takipçilerini genel kurulda temsil edecek en doğru kişiniz. Eminim bir çok arkadaşımız benimle aynı fikirdedir. Hissenet deva yı temsil etmek size düşer. Lütfen kabul edin

8. realist biriyim , hayal ve gerçek arasında duramıyorum. gerçek olan kağıt sürünüyor. genel kurula katılırsam atılabilirim sinirlerime hakim olamamaktan korkuyorum yada o kadar kafalama yönünde bir kurul geçerki cahilliğimizle bizi yerin dibine sokarlar. ama gerçek olan kağıt 76 tl. kiminin gözünde bunun x10 x30 değerinde olabilir. ama 20 sene sonra oralara gidecekse benim ahım gider vahım kalır. farkındayım foruma katkım benzer yazılarla oluyor ama ruhsat ruhsat böö geldi artık kusura kalmayın. şirketi aradığımda yatırımcı ilişklileri tek dediği nokta ilaç zammı başka bişşşi etkilemez bizi demişti. yoksa bu kadar argeci filan hisse fiyatını etkilemedikten sonra banane yani 10.000 argeci var fiyat 76 tl. 1000 adet ruhsat fiyat 76 tl. şirket sermayesinin 25 katı kar etti ama hisse fiyatı 76 tl .

Alıntı Originally Posted by temettu_emeklisi Yazıyı Oku
    Defineci üstad foruma katkın paha biçilmez, bence hisse.net takipçilerini genel kurulda temsil edecek en doğru kişiniz. Eminim bir çok arkadaşımız benimle aynı fikirdedir. Hissenet deva yı temsil etmek size düşer. Lütfen kabul edin

Sayfa 469/507 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •