Sayfa 313/507 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4055 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by eranıo Yazıyı Oku
    Fazla uzatmadan sağlık sektörü şirketlerinde biraz araştırma yaptıktan sonra Deva almaya karar verdim. Yurtdışına satılan ilaçların çoğu ruhsat gerektirmeyen, kendini ispat etmiş ucuz replika ilaçlar. Strateji güzel ve bu sayede şirket güzel yerlere gelecektir...
    Ruhsat gerektirmeyen ucuz replika ilaçlar olduklarını hangi araştırmanızda buldunuz. Kaynak gösterirmisiniz.

İsviçre de ilaçların ruhsatlandırma ve denetlenmesinden sorumlu otoritesi Swissmedic e yapılan ilaç başvuruları var.Önemli ilaçlar için başvurularımızı yapmışız. Ben listeyi sadece devatis olacak şekilde kısalttım, ama aşağıda orjinal link var.
    https://www.swissmedic.ch/dam/swissm..._31012021.xlsx

4. Sn.Temettü emeklisi, Devatis.de sitesinde okudum (Almanca) ucuz replika'dan kastım eşdeğer ilaçlar. Ruhsat gerektirmeyenden kastım ilaçlar da belirli süre geçtikten sonra ruhsat için para ödemezsiniz. İçeriği aynı ilaçlar anlıyacağınız.

5.  Alıntı Originally Posted by eranıo Yazıyı Oku
    Sn.Temettü emeklisi, Devatis.de sitesinde okudum (Almanca) ucuz replika'dan kastım eşdeğer ilaçlar. Ruhsat gerektirmeyenden kastım ilaçlar da belirli süre geçtikten sonra ruhsat için para ödemezsiniz. İçeriği aynı ilaçlar anlıyacağınız.
    Ruhsat gereklidir. Ancak patent demek istiyorsunuz sanırım orijinal ilacın patenti dolduğu zaman eşdeğeri için ruhsat alip satışını yapabiliyor.

6.  Alıntı Originally Posted by ugurkaptan Yazıyı Oku

İsviçre de ilaçların ruhsatlandırma ve denetlenmesinden sorumlu otoritesi Swissmedic e yapılan ilaç başvuruları var.Önemli ilaçlar için başvurularımızı yapmışız. Ben listeyi sadece devatis olacak şekilde kısalttım, ama aşağıda orjinal link var.
    https://www.swissmedic.ch/dam/swissm..._31012021.xlsx
    Ruhsat süreçleri çok uzun maalesef 15 ay önce basvurulan ilaç var biran önce onay çıkıp satışa sunulabilmesi dileğiyle..

7. Patent evet akşamüstü olunca 👍🙏

Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    Ruhsat süreçleri çok uzun maalesef 15 ay önce basvurulan ilaç var biran önce onay çıkıp satışa sunulabilmesi dileğiyle..
    Sayın rodrigo44
    Evet haklısınız, ilaç satış izinleri çok uzun süreçler. Zaten bunlar bugünden yarına ciroya katkı sağlamayacak ama Deva nın vizyonunu anlayarak ilerde olabilecekler konusunda fikir sahibi olabiliriz. Rivelime/lenalidomide için ülkemizde ruhsatı 2016 da almışız ama şuan Almanya,isviçre,yeni zelanda da satabiliyoruz.

Sayfa 313/507 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •