Sayfa 344/514 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 4110 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. bende faaliyet verilerini paylaşayım o haldeEkran deva.jpg

2.  Alıntı Originally Posted by DUABI Yazıyı Oku
    Sn.Maslak1 fintables sayfasında yeni fon pozisyonları uygulaması çıktı .Karşılaştırma açısından faydalı olacağını düşündüğüm için paylaştım.Diğer hisseler içinde fon yoğunluğunu detaylıca görebilirsiniz.
    Sn. DUABI, inceldim ve faydalandım. bu kadar çok sayıda (kimilerinde miktarlar az da olsa) fon ilgisinin olduğunu bilmiyordum. teşekkürler.

3. Zaten fiili dolaşımda 35 milyon lot mal var oda belli ki kurumsal yatırımcılarda diğer fonlarında kervana katılması dileğiyle

Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    Sn. DUABI, inceldim ve faydalandım. bu kadar çok sayıda (kimilerinde miktarlar az da olsa) fon ilgisinin olduğunu bilmiyordum. teşekkürler.
    Sn Maslak ,

Yatırım fonlarının güncel olarak ( son 6 ayda 1,9 mio lot net artış ) 5 mio lota ulaşması bunun sonucu .

Asıl soru son 6 ayda Citibank 2,2 mio lot , Deutsche nin 800 bin lot alımı . Bunun gerçek bir yabancı olduğunu teyit edemeyiz değil mi ?

Sevgilerimle
    Attached Images Attached Images

5.  Alıntı Originally Posted by value investor Yazıyı Oku
    Sn Maslak ,

Yatırım fonlarının güncel olarak ( son 6 ayda 1,9 mio lot net artış ) 5 mio lota ulaşması bunun sonucu .

Asıl soru son 6 ayda Citibank 2,2 mio lot , Deutsche nin 800 bin lot alımı . Bunun gerçek bir yabancı olduğunu teyit edemeyiz değil mi ?

Sevgilerimle
    Sayın value investor, yabancı payını ben de yakında başka bir kaynakta görmüştüm.

sorduğunuz soruya ilişkin: ben, takas, trade vb verilere çok nadiren bakıyorum ve çok iyi takip etitğim/bildiğim konular değildir. sitede o konuda çok bilgili, arkadaşlar var; belki bilgi verirler.

yabancı girişi konusu - genel: maalesef, seçim sonrası da yabancının bistteki pozisyon rakamı da büyümüyor. qnbfb kanyaklı portföy değerlemesini ayrı tutarsak pozisyonlarında önemli bir değişiklik yok; uzun zamandır %26-27 civarı, 2/3ünün yabancı olduğu zamanlar bize şimdilik çok uzaktır..buna rağmen deva'da pozisyon almaları çok iyi haberdir.

6. Globe flex dostumuzdurr yeni bilancoyuda inceleyip poz arttirmalari dilegiyle

7. https://www.globeflex.com/ resmi internet sitesi biraz arastirayim dedim sadece uzun vadeli yatirim icin musterilerine hizmet sunuyormus

Sayfa 344/514 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •