Sayfa 140/507 ÝlkÝlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 4055 madde; 1,113 - 1,120 arasý.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Bilanço çok güzel rahatladýn mý?
    Uzak ara bistin en iyi bilançosu
    Sen buralarin zaptiyesi oluyorsun sanýrým . Beni takip etmek dýþýnda baþka iþinde yok.

Alýntý Originally Posted by Cautionary Yazýyý Oku
    Yine baþladýn trollüðe, bir býkmadýn olumsuz hava pompalamaktan. Derdin ne anlamýyorum? Sat git kardeþim, selec al, genil al.

Sözde uzun vade yatýrým yaptýn, ama sürekli negatif hava pompalýyorsun. Böyle düþünüyorsan, neden hala hissedesin, sat kardeþim.

Bu arada bilanço kötü filan deðil. Piyasanýn olumsuz tepki vermesi, bilançonun kötü olduðunu göstermez. Belki kýsa vadeli daha yüksek beklenti ile giren birileri, karý yeterli görüp satýp çýktý. Buna saygý duyarým, beðenmeyen, ya da yeterli bulmayan satar. Beðenen tutmaya devam eder, bu kadar basit.
    MI 6 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alýntý Originally Posted by garipy Yazýyý Oku
    Bilanço çok güzel rahatladýn mý?
    Uzak ara bistin en iyi bilançosu
    Sen buralarin zaptiyesi oluyorsun sanýrým . Beni takip etmek dýþýnda baþka iþinde yok.

MI 6 cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Köyde fasulye-mýsýr ekiyorum bu aralar. 2-3 ay yaz molasý veriyorum, yakýn takip edemem bu dönemde piyasalarý. Ama senin yazýlarý görünce dayanamýyorum. Çok belli etmeye baþladýn kendini, bariz sýrýtýyor artýk mesajlarýn.
    Önemli dönüm noktalarýný, beðendiðim analizleri Twitter dan da paylaþýyorum...@cautionary53

3. Dünde yazdýðým gibi kanal dibi 36.5 idi bir günlük ihlalle attý kendini kanala
    Kanal katlarsa
    Kýsa vadede 48
    Uzun da ise 72
    Az sabýr

Yatýrým tavsiyesi deðildir

Ýkili tepe onayý alýyor dikkat alýrsa hedef 32 ler

5. Ýki gün önce 70 idi

Dün dündür, bu gün de bugün. Rahmetli Demirel böyle demiþti.

Alýntý Originally Posted by nilkiz Yazýyý Oku
    Ýkili tepe onayý alýyor dikkat alýrsa hedef 32 ler
    söylediginiz çok akla yatýyor, gelirse bende alacagým.

8. GENIL"2022-2023 dönemi þirket için büyük dönüþüm yýllarý olarak öngörülüyor. Bu yýl net satýþlarýn yýllýk %105 artarak 5.1 milyar TL’ye eriþeceði tahmin ediliyor. Analistler hissede yüzde 90 yükselme potansiyeli olduðunu rapor ediyor."bir siteden alýntýdýr.
    adamlar yazdýrýyor ve yazýlýyor bizim deve(a)uyumaya devam 2 ileri 1 geri bizlerse sadece bekliyoruruz.....yürü be kim tutar seni....
    genýl f/k 14.8 favök 13.8 pd/dd 4.1 piyasa deðeri 5.850
    biz ne kadar ucuzuz varýn siz hesap edin!
    sadece buna göre mukayese ettim yaklaþýk 50 lira civarýnda olmamýz gerekli diye buldum,yanýlýyormuyum bilemedim.ytd
    Son düzenleme : kutupbaþý; 13-05-2022 saat: 11:15.

Sayfa 140/507 ÝlkÝlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •