Sayfa 277/505 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. 58.5 tan işten 20k destek atan benim pala arama boşuna Dah yeni başlıyoruz dansa senden alacağım vardı unutmadım
    ytd deli saçmasıdır

Bu ortamda bu düşüşte hissenin + kapatması
    Çok güzel

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilançoyu başka birşeymi ama teknik olarak çok güzel bir görüntü veriyor
    ytd deli saçmasıdır

4. İyi günler kıymetli deva yatırımcıları. Eskilere bir sorum olacak malum yeni bir yatırımcıyım şirketi araştırıyorum sürekli. Bu biyoteknolojik ilaç ar-gesi kaç yılında başladı ne aşamada bir bilgisi olan varmı geçmiş makaleleri okudugumda PH'in 2017 yılında bir roportajını gördüm orda 8 yıllık bir sürecten 160 milyon euroluk bir yatırımdan bahsetmiş. Bunlar ne aşamada 2017demi başladı arge yoksa daha öncesindemi bilgisi olan varsa paylaşabilirse sevinirim teşekkürler.

5. Merhaba sormuş olduğunuz bu soruları aynı şekilde deva yatırımcı ilişkilerine mai atıyorum sizde mail atın gelen cevabı buraya yazıp paydaşları bilgilendirelim muhtemelen yine kem küm edeceklerdir biz yine de soralım bakalım be yanıt verecekler

şu şekilde sordum

Yönetim kurulu başkanı Philip bey 2017 yılında bir röportajında biyotech ilaç için 8 yıllık bir sürecten 160 milyon euroluk bir yatırımdan bahsetmişti. Biotech ilaç bölümü şu an için hem fiziksel üretim aşaması olarak hem de arge olarak ne aşamadı ürün lansmanları hangi tarihte yapılması planlanıyor bu sektör için bir gelecek projeksyonu paylaşmanız yada kapta bilgilendirmeniz mümkümüdür.

bu arada deva hiçbir fon ve aracı kuruma randevu verip bilgilerndirme yapmıyordu aracı kurumumdan öğrendiğim bir bilgi onlarla görüşmemişler henüz fakat bir aracı kuruma randevu verip görüşmüşler hangi kurum olduğunu öğrenemedim aracı kurum hangisi kendi kurumlarınıza sorarsanız bilgi almaya çalışalım. bu arada bu olay deva özelinde bu konuda bir paradigma değişimidir
    Son düzenleme : KAFASINAGÖREYAZAN; 26-07-2023 saat: 13:07.

6. ''İyi günler iyi calısmalar, deva holding hisse yatırımcısıyım biyoteknolojik ilaç geliştirmeleri ne aşamada olduğu hakkında bilgi verebilirmisiniz ? Ar-ge ne zaman başladı Yönetim kurulu başkanımızın eski röportajlarını okudugumda 8 yıllık bir ar-ge döneminden bahsetmiş, şu anda ne aşamadayız ne kadarlık bir ar-ge süresi daha var önümüzde bunlar ile ilgili bir bilgi paylaşabilirmisiniz teşekkürler iyi çalışmalar.''

bende bu şekilde bir mail gönderdim cevap gelirse buradan paylaşacagım.

7.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Merhaba sormuş olduğunuz bu soruları aynı şekilde deva yatırımcı ilişkilerine mai atıyorum sizde mail atın gelen cevabı buraya yazıp paydaşları bilgilendirelim muhtemelen yine kem küm edeceklerdir biz yine de soralım bakalım be yanıt verecekler

şu şekilde sordum

Yönetim kurulu başkanı Philip bey 2017 yılında bir röportajında biyotech ilaç için 8 yıllık bir sürecten 160 milyon euroluk bir yatırımdan bahsetmişti. Biotech ilaç bölümü şu an için hem fiziksel üretim aşaması olarak hem de arge olarak ne aşamadı ürün lansmanları hangi tarihte yapılması planlanıyor bu sektör için bir gelecek projeksyonu paylaşmanız yada kapta bilgilendirmeniz mümkümüdür.

bu arada deva hiçbir fon ve aracı kuruma randevu verip bilgilerndirme yapmıyordu aracı kurumumdan öğrendiğim bir bilgi onlarla görüşmemişler henüz fakat bir aracı kuruma randevu verip görüşmüşler hangi kurum olduğunu öğrenemedim aracı kurum hangisi kendi kurumlarınıza sorarsanız bilgi almaya çalışalım. bu arada bu olay deva özelinde bu konuda bir paradigma değişimidir
    Bu bile güzel haber sayılır, bir kaç güne hangi kurum olduğu belli olur. Bir rapor vs yazarlar sanırım.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. Bilanço kacinda gelir
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 277/505 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •