Sayfa 296/512 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 4093 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. Bazi yabanci ilac sirketlerin Turkiye bazarindan kismen cekildigi soylentileri dolasiyor....

Bu durumda Deva gibi yerli uretim yapan sirketlerin pazar payini artirmasi beklentisi dogar.

Sektor ile ilgili iyi bilgilere sahip degerli ortaklar bu kouda acaba ne dusunuyorlar ?

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bazi yabanci ilac sirketlerin Turkiye bazarindan kismen cekildigi soylentileri dolasiyor....

Bu durumda Deva gibi yerli uretim yapan sirketlerin pazar payini artirmasi beklentisi dogar.

Sektor ile ilgili iyi bilgilere sahip degerli ortaklar bu kouda acaba ne dusunuyorlar ?
    Benim için en önemli beklenti buydu, son 2-3 yıldır. Düşük kur fiyatlaması pek çok yabancı menşeli ilacı, hatta Tr de üretim yapan yabancı firmayı üretimi kısmaya, hatta Tr pazarından çıkmaya zorluyor. Bu durum deva gibi finansal yapısı güçlü, kar marjı gayet yüksek Tr de üretim yapan firmaları avantajlı kılıyor.

Özetle zayıflar ve bu marjlarla çalışmam diyenlerin yerini deva gibi 1-2 şirket dolduruyor. Belki devaya ek Abdi İbrahim filan da güçlü yapısıyla pay kapıyordur.

Esas iyileşme, deva açısından, yılın ikinci yarısında görülecek bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Gedik görünümlü yabancı bu seviyelerdende toplamaya devam ediyor 88 maliyetli 102 bin lot oldu şuana kadar gün içinde aldığı akşama bakalm kaç ile kapatacak.

Yabancı bu ucuzluk sürdürülemez dedi topluyor her fiyattan hayırlısı bakalım

4. https://twitter.com/sabiotekk/status...73475903688705

bizle paylaşmadıkları biotec ilaç ile ilgili projeleri ortak proje geliştirdikleri sabiotek çalışma grubu biliyor anladığım kadarı ile bunlarla ortak geliştridikleri pojeler için görüşmüşler ayrıca kendi geliştirdikleri projelerde vardır diye düşünüyorum kurumlar marmara uni cerrahpaşa uni yıldız üni (sabiotek ekibi) paylaşım aralık ayından

SABİOTEK ve DEVA Biyoteknoloji Buluşması

29 Kasım 2022’de DEVA Holding Biyoteknoloji tesislerini ziyaret ettik ve ortak proje çalışmaları hakkında görüşmeler gerçekleştirdik. Konukseverlikleri için
    @DEVAHolding_Int
    'a teşekkür ederiz.
    @iu_cerrahpasa

@marmara1883
    ,
    @YildizEdu

5. şunu görüyoruz 2 gündür, kağıt o kadar sığ bir kağıt ki isteyen istediği yere götürür çünkü piyasada dolaşan 35 milyon lotun sadece 6 milyonu sürekli dolaşımda gerisi park etmiş durumda. 6 milyon lotu 500 milyon parası parası olan istediği yere götürür.

6. yarında tavan olursa 100.10 olabilir. 100 tl den sonra kademeler 10 kuruş mu olacak vay be.

7.  Alıntı Originally Posted by rodrigo44 Yazıyı Oku
    tavan cılız 2 3 kere bozuldu 50 bin lot 70 bin lot oluyor en fazla
    bugunun tavanı kuvvetli direk tekte kitledi 200 bin lot alış yazdılar verende yok bozmadan devam inşallah

8. Şu an kaç lot var tavanda?

IN2015 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 296/512 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •