Sayfa 337/505 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

Alıntı Originally Posted by DUABI Yazıyı Oku

tavana kadar çizdi boa sonrasında zararına veriyor
    Teşekkürler . İyiçe çoçuk parkına döndürdüler.

Sevgilerimle

2. Bu tavan olayı bugun başka kagıtlardada yapıldı deniz yatırım tarafından ben ayen enerjide farkettim 1 dk içinde tavan olup bankofa yıktı malı deniz yatırım Devada da olayı yapan yine deniz yatırım.

3. ECILC ve TRILC mali tabloları yayınlandı, bakabildiniz mi hiç ? Özellikle eczacıbaşı. Satışlar dehşet artmış ancak firma FGK yazmış sanırım epey.

4. Ağustos 2023 dönemi birikimli IQVIA4 verilerine göre, Türkiye hastane ve perakende eczane ilaç pazarı Türk Lirası
    bazında %99,5 oranında büymüştür.

Ecilc Faaliyet raporundan alıntıdır.

Buna göre Deva geçen sene 9 aylikta 3 milyar tl ciro yapmis %99.5 arttirsak 6 milyar tl geçen seneye göre hic bir buyume kaydetmese ayni sattigini satsa 6 milyar ciro yapacakmış

Lakin bizim 6 aylik bilancoda ciro 3.9 milyar tlydi zaten 😂 Sektörün üstünde büyüdüğünü görmüştük geçen bilancoda yine öyle olmasi temennim.

Ertelenmiş vergi gideri falan ekstra bir sey cikmazsa(ecilc ertelenmis vergi giderinden dolayı net kari oldukça kotu gelmis) güzel bir bilanço bizi bekliyor gibi duruyor

Yurtdışı satışlarınında artarak devam ettigini görürüz umarim bizi ileriye taşıyacak en önemli mevzu ihracat..
    Son düzenleme : rodrigo44; 28-10-2023 saat: 01:14.

5.  Alıntı Originally Posted by ysn94 Yazıyı Oku
    ECILC ve TRILC mali tabloları yayınlandı, bakabildiniz mi hiç ? Özellikle eczacıbaşı. Satışlar dehşet artmış ancak firma FGK yazmış sanırım epey.
    Edit: Fgk'yı nasıl bir kafayla uydurdum da yazdım bilemedim , yanlış bilgilendirme dikkate almayınız

6.  Alıntı Originally Posted by ysn94 Yazıyı Oku
    merhaba herkese,

3.çeyrek mali tablolar için tahminleriniz var mı ? Temmuz iess raporuna göre brüt satışlarımızda yükselme görebilir miyiz ?
    Benim bu çeyrek için tahminim resimdeki gibidir. Eylül ieis gelseydi satışları daha iyi tahmin edebilirdik. Geçmiş çeyreğe ve yıla göre daha dalgalı seyreden bir çeyrek oldu ieis verilerinde.

Teşekkürler sn.sayılar

8.  Alıntı Originally Posted by Sayilar10 Yazıyı Oku
    Benim bu çeyrek için tahminim resimdeki gibidir. Eylül ieis gelseydi satışları daha iyi tahmin edebilirdik. Geçmiş çeyreğe ve yıla göre daha dalgalı seyreden bir çeyrek oldu ieis verilerinde.

Üstadım merhaba,

2022/9 çeyrelik net kar 324.860 TL, kötümser olan gelirse hiç hoş olmaz . Diğerleri kabulumuzdur

Emeğinize sağlık, teşekkür ederiz.

Sayfa 337/505 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •