Sayfa 507/507 İlkİlk ... 7407457497505506507
Arama sonucu : 4055 madde; 4,049 - 4,055 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    eski haber bu.
    2 gun oncenin haberi forumda paylaşan olmamış onun için paylaştım

2. Benim yazdığım mesaj bile eskidi, bir nehirde 2 defa yikanilmaz🥳

3. İeis Mart sonuçları tartışılmamış forumda. Oradan öngördüğüm Deva ilk çeyreği TMS 29 hariç 3,5 milyar TL civarı bir ciroyla kapatır. TMS 29 ile 3,8 milyar dersek yakında şirket piyasa değeri cironun altına gelebilir.
    Geçen sene ilk çeyrek çok olumlu bir tablo vardı (Ciddi bir pazar payı artışı). Belki baz etkisinden dolayı bu tutarın hafif altında da kalabilir ama yine de piyasa değerinin ciroya çok yaklaşmış olduğu sonucu değişmez.

4. bugün bilanço açıklanır. 6 ay oldu nerdeyse. 04 kasımda askere giden ve yeni dönen yeni bilanço görmemiş bilanço kaçırmamış olacak )

5.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    bugün bilanço açıklanır. 6 ay oldu nerdeyse. 04 kasımda askere giden ve yeni dönen yeni bilanço görmemiş bilanço kaçırmamış olacak )
    Fark etmez pazartesi kurumlar gelecek oradan bakarız artık

6.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Fark etmez pazartesi kurumlar gelecek oradan bakarız artık

kurumlardaki satış ve kar tutarı bağımsız denetçi raporundan çok farklı hocam. oradan bakıp nasıl bir öngörü sağlayabiliyorsunuz ?

7.  Alıntı Originally Posted by ysn94 Yazıyı Oku
    kurumlardaki satış ve kar tutarı bağımsız denetçi raporundan çok farklı hocam. oradan bakıp nasıl bir öngörü sağlayabiliyorsunuz ?
    Tek fark şu olacak yurt dışı şirketlerin Karı eklenmemiş olacak ilk 6 ay yurt dışı iştiraklerin karı 100 milyon civarıydı onun dışında etkileyecek bir durum yok biliyorsunuz yurt dışında satış dağıtım pazarlama yapan tüm iştiraklerin 9 adet hisselerinin tamamı devada

Sayfa 507/507 İlkİlk ... 7407457497505506507

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •