Sayfa 432/505 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1. 2023 2 ocaktan bugune takası taradığımda iş yatırımda 345 bin lot mal kalmış gözüküyor daha önceden aldığı mallar varsa onuda satarsa bilemem. İş yatırım yüksek yatırımcı sayısı bulunan bir kurum olduğu için 345 bin lotta piyasaya dağılmış olabilir. Umarım satan satıp malını bitirmiştir. Çok moral bozucu endeksle beraber düşse üzülmezdim ancak tamamen endeksten ayrıştı.

2. Sat filipo şirketi vala çok başarısız biri.

3.  Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    % 3,60 oranında düşmesinin hiç bir anlamlı nedeni yok

Şirket sürekli ilaç lisansları alıyor, bilanço beklentisi çok iyi

bazen borsamızda böyle saçma sapan fiyatlamalar oluyor işte
    Dedem bugün sasa ile bağları tamamen kopardım. Senin peşindeyim bilesin bugünkü devadaki düşüş benim için alım fırsatı oldu, Herkese bol kazançlar dilerim...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

4. Yıllardır borsa ile haşır neşir bir ağabeyim var... Deva konusunda onun da tavsiyesi etkili oldu tabiki... Biraz kendimde araştırdım, gelecekte daha da büyüme ve avrupada söz sahibi olma konusunda potansiyeli olan bir ilaç şirketi olduğu konusunda kanaat getirdim.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5. Ya sabır çektiren bir hisse, İnsanın psikolojisini bir hayli yıpratıyor, umarım tez zamanda hak ettiği değeri bulur.

6. Sorun şu ki, yıllardır bu şirkette satın alma fırsatı hiç bitmedi. CEO'nun arzusu doğrultusunda...

7.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Dedem bugün sasa ile bağları tamamen kopardım. Senin peşindeyim bilesin bugünkü devadaki düşüş benim için alım fırsatı oldu, Herkese bol kazançlar dilerim...
     Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Yıllardır borsa ile haşır neşir bir ağabeyim var... Deva konusunda onun da tavsiyesi etkili oldu tabiki... Biraz kendimde araştırdım, gelecekte daha da büyüme ve avrupada söz sahibi olma konusunda potansiyeli olan bir ilaç şirketi olduğu konusunda kanaat getirdim.
    Hoşgeldin aramıza Aytunç kardeş.

Senin için alım fırsatı olmuş sevindim.

Bizim için biraz ızdıraplı bir gün oldu

Hakkımızda hayırlısı, ama çabuk toparlar

Deva candır.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Birilerine mal devri olabilir mi ?

Hemen aklıma gelen TUKAS ve KLMSN...

hacimli volatiliteden sonra güçlü bir trend başlamıştı

Sayfa 432/505 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •