Sayfa 485/507 İlkİlk ... 385435475483484485486487495 ... SonSon
Arama sonucu : 4050 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    sorun para girişi filan değil....Filipo isteyip izin verse bu hisseyi 4 basamaklı rakamlara hevesle taşıyacak epey güçlü grup ve fonlar var....Temeli, halka açık oranı ve dolaşımdaki hisse sayısı...Hepsi buna çok müsait....Hisse ile oynayan Filipo nun kendisi....Hisseyi kaldıracak olanda kendisidir.....Belki de beklentilerimizin epey üstündeki bir seviyeye ye kaldıracaktır......Son bir teknik tuzak düşüş yapıp sonra positif bir yukarı trend içine girmesini bekliyorum..

En azından son tesellimiz bu olsun...
    Hissiyat dışında, elinde bu iddiayı destekleyecek bir kanıt var mı? Bu konuyu piyasanın içinde, ciddi montanlı fon yöneten profesyonellere de sordum. Neden bu kağıt temel olarak bu kadar iyiyken ilgi görmüyor, patron filan mı işlem yapıyor vs? Kimse böyle bir durumdan bahsetmedi. Söylenen hepimizin bildiği konular, şirket ketum, yeterli bilgi paylamıyor, temettü politikası antipati yaratıyor vs.

Haa, ben bir yıldır tam alıp götürülecek hisse, neden hiç bir spek ya da grup girmiyor bunu da sorguluyorum. Buna da tatmin edici bir açıklama alamadım. Patron baskılıyor olabilir, ama böyle bir mücadele, al-sat hacim yoğunluğu vs görülmüyor tahtada.

Patron bilanço oyunlarıyla baskı kurar, ya da bedelli tehdidi ile bunu yapar. Ek satış ile yapar. Ama %83 ü kendinde olan bir hisssede, hiç bir patron ne bedelli açıklar, ne hisse satar bu bedava fiyatlardan. Zaten temettü alıyor, ne bedellisi derler adama.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. tek umudumuz seçim sonrası ilaca zam konusu , bilanço son günü 2 yıl sonrası olsa adamlar o günü bekler bilanço atmaz bilgilendirmez.

3. Bu garantinin fonunda ne kadar mal vardiki bence 800 bin lot alan bakti olmuyor stop oluyor bugun en cok satici garanti yine

4. tekrar 30 ları görmeyiz umarım sevdiği fiyatlar çünkü. ayrıca hangi hisseye biri ucuz diyorsa düştükçe düşüyor, hangisi bu artık alınmaz deniyorsa daha da yukarı gidiyor.

5. İyice şamar oğlanına döndü kağıt. Her gün birileri ırzına geçiyor kağıdın..Bugün de garanti ve yatfin satıyor..ikisi de fon satışı muhtemelen.

Ruhsat filan yok mu, biraz neşemizi bulalım
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Temettü politikası çok sıkıntılı

Yönetim kendi parasını alıyor,
    hem de yüklü miktarlarda,
    Ortaklara göstermelik miktarda ya veriyor ya vermiyor
    geri kalan kar zulaya

İmtiyaz uygulaması bir kalkmadı gitti
    Böyle şey mi olurmuş

7. 1,5 yıl önceki fiyatına geldi 2,5 kat artan kar yapılan onca yatırım ve bu seviyeden 150 bin lotla devre kesiyor çok ilginç

8. bilmediğimiz bir şey var hareket normal değil, sanki endeks 9000 den 7000 e düştüü . bizi hükümet yaktı , ilaç fiyatına bu kadar müdahale durum bu.

Sayfa 485/507 İlkİlk ... 385435475483484485486487495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •