Sayfa 203/505 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

4 Kasım kapanış : 46,62 ( Bilançoyu bu fiyatla karşıladık)
    11 Kasım Kapanış : 47,06 (Bilançodan 1 hafta sonraki kapanış)

Bu iki tarih arasında iyi bir bilanço açıklandı ama 5 gün unutturmaya çalışarak yine nerdeyse aynı şeviyeden kapattık. Unutturmayı çok iyi biliyorlar. Ama biz unutmayız

2.  Alıntı Originally Posted by abdsahin Yazıyı Oku
    Çok hoşuma gitti bayrak kırılımı, onay sürecinde citi'nin 350k mal alması- bi o kadar da öncesinde var- genellikle citi'nin dahil olduğu formasyonlar çalışır, şirkette güzel hisse de neredeyse 2 yıldır yatay. Mahalle yansa saçını tarar takası da var Ek 28991Ek 28992
    güzel ticaretti kaçtım ben

3. Halka açık, ar-gesi gelişmiş ilaç firmasına sahip patron / fon, kendisine ikinci bir sirket açıp var olan argeyi buna yönlendiriyorsa iyi niyet aranmaz. İmtiyazlı hisse kazancı ve buradan gelen kazanç onlara yettiğinden olsa gerek bu enflasyon ortamında hissenin borsa performansını düşünmüyorlar.

4. Ahlak yoksunu ve hırsızlığa çok yatkın bir yönetim anlayışı ve yönetim var ve kanunlar buna çanak tutuyor bu birçok şirkette böyle günümüzde paranın satın alamadığı değerli insan sayısıda oldukca az BIST endeksine ve katakullücü yönetimi olan şirketlerden uzak durmak gerekmiş bunu bu şirkette 3 yıl kalarak öğrendim ben,kazanamadığım yada kaybettiğim diyelim bir kaç milyon lira ve zaman kaybı çok acı bir tecrübe elimde kalan tek şey HÜSRAN ve hayal kırıklığı.....PH sana lanetin en büyüğü gelsin.....ytd

bu gün itibarıy la 60875 euro oldu portföy

tüm kağıtlarımı sattım ve cuma euro larımı alırım kızımı hayal bile edemeyeceğim paralara yurtdışında okutacağım bana yeter.

2019 da başlayan serüvenimiz burada bitiyor tüm arkadaşlara bol kaznçlar saygılar sevgiler kırdıklarım olduysa affola

6. Benden buraya kadar,tüm formdaşların yolları açık olsun haklarınızı helal ediniz 3 yıl 3 ay süreç bugün itibariyle bitti sağlıcakla kalınız......ytd

7. Fiyatın bu denli salmasına sebep satışlarım olabilir!

8.  Alıntı Originally Posted by kutupbaşı Yazıyı Oku
    Fiyatın bu denli salmasına sebep satışlarım olabilir!
    Eğer son 5 dk 10 bin lot ve üzeri sattıysan, muhtemelen senin satışlardır sebep.

Hayırlı olsun, ben de kızıyorum, ama 2023 seçime kadar satmam defim, 2 yıldır bezdirdi, 6 ay daha beklerim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 203/505 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •