Sayfa 77/505 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 4036 madde; 609 - 616 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Diyorum ya burada ayrı bir kafa yaşanıyor
    Şu ilacın içinde yüzde 0.6 şu etken maddesi var 0.7 oranında şu var
    Sanki birileri eldeki yatırımcılar kaçmasın diye uğraşıyor
    Bu kadar ölü bir tahtanın sayfasında bu kadar çok yorum yapılması size de enteresan gelmiyor mu
    mr brown yazdıklarından anladığım kadarı ile sen temel reisin yan sanayisi olmalısın bu şirket ne iş yapıyor bir fikrin var mı yok galiba tek işi ilaç üretmek olan firmada etken madde ve ilaç konuşulmayıp ne konuşulacaktı brentimi konuşsunlar kömür fiyatlarını mı konuşsunlar araç satışlarının konuşsunlar inşaat başlangıçların gayrimenkul satışlarını mı konuşsunlar şirketi bilmiyorsun onu anladık piyasayıda bilmiyorsun burada konuşulanların hisse fiyatı üzerinde önemli bir etkisi olamayacağınıda bilmiyorsun şimdi biz sana ne anlatalım insanların vaktini boşa harcıyorsun eğer burada yazan insanların 1/10 seviyesinde bir bilgin varsa yaz insanlar faydalansın boş boş insanların vaktini almak hoşuna gidiyor galiba.

2. Evet WhatsApp ekibi önden bir kaç grubu göndermiş.
    Benim sözüm whatsapp da gruplaşmış al gülüm ver gülümcülere değil.
    Diyorum ya bu kadar sığlaştırılmış bir tahtaya sürrekli yorum gelip canlı tutulması size de garip gelmiyor mu
    Lütfen biraz sorgulayın

3.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Evet WhatsApp ekibi önden bir kaç grubu göndermiş.
    Diyorum ya bu kadar sığlaştırılmış bir tahtaya sürrekli yorum gelip canlı tutulması size de garip gelmiyor mu
    Lütfen biraz sorgulayın
    Mr.Brown bizi düşündüğün için teşekkür ederiz. Biz sorguladık ve yatırım yaptık. Paylaşımlardan da gayet memnunuz. Şirket ile ilgili bir görüşün varsa dinleyelim yoksa sal bizi.

4.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Evet WhatsApp ekibi önden bir kaç grubu göndermiş.
    Lütfen biraz sorgulayın
    Emek verenlere ve emeğe saygısızlık yapmayın lütfen.

Bu forumda yazanların önemli bir kısmı en azindan o/v yatırımcılar. Bu sebepten k/v ler ara sıra topladıktan sonra "bir cacık olmaz" diye satanlar fiyatları yataya sarıyor. Ama bir kurumsal yatırımcı da geldimi de fiyati yukseliyor. Bu bilanço degerleri, ortalama kar marjı ve bu marji koruyacak yeni jenerik ilaç piyasaya çıkarma potansiyeli ile ihracaat pazarlari olan bir firmanın parlak istikbali olacaktır. Ben şu fiyatlarla alimlarimda 30K Lot limitime eriştim.Bekledigim 2023 turbulansinda yine bu F/K değerlerine düşerse 100K lot ile 2023 sonrası bekledigim iyimser havayı yakalayinca kademeli satışlara başlayacağım. YTD,kendi kurgumdur.

6. Selamlar

şirketin en önemli büyüme hikayelerinden biri onkoloji anladığım kadarıyla, faaliyet raporuna göre geçen seneye göre daha az solid onkoloji üretimi gerçekleşmiş. kapasite 1.4m görünüyor (kutu adeti olarak). 2021 üretim ise 1.18m olmuş.Mevcut kko nun %85 ile çalıştığını düşünürsek yeni gelecek kapasite doğrudan ciddi bir etki yaratmayabilir gibi geldi bana ? Aynı şey veteriner ilacı içinde olmuş orası da adetsel olarak düşüş yaşamış. Bu iki önemli koldaki adetsel düşüşün pandemi ile olan ilgisi de çok azdır bence. Forumdaki harika bilgili arkadaşlar bu konuda yorum yaparsa sevinirim.

7. Doktorum naptın doktorum
    Akrep doktorum

32 tl den aldığın 25 bin lot duruyor mu?

Burdan niye böyle paylaşıyorsun 😊 onu da anlamak güç lakin

Nedir son durum?

Buralar yine ilaç ruhsatlarından geçilmiyore
    Ruhsatlar paylaşıldıkça hisse düşüyor

Konuştur Teknik mekanik analizini de şenlesin ortalık
    Naptık? Dük olmadık mı halen?
    Mavi kırmızıyı kesti mi?
    Rsi imiz ne alemde?
    Indikatörler, fibonaciler, harmonik diyaframlar..

Hisse bizi enflasyona ezdirdi dediydim de beni linç ettiler burda, vay efenim
    Son 3 yılda 7 kat arttı bilmem ne

Kontrolmatik diye bi hisse 1.5 yıl olmadan 20 kat artmış. F/K ve PD/DD yazmaya yürek ister. 130 milyon kar la, şirketin piyasa değeri 5.3 milyara çıkarmışlar
    Demek ki isteyince uçuluyormuş)))
    Bunun kar ı 1 milyar ı geçmiş te
    Hangimize faydası dokundu ???

Şimdi yazarlar, o zaman o hisseyi alsaydın diye..yersen kirşen..

Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir
    Naçizane Fikirlerimdir

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Doktorum naptın doktorum
    Akrep doktorum

32 tl den aldığın 25 bin lot duruyor mu?

Burdan niye böyle paylaşıyorsun �� onu da anlamak güç lakin

Nedir son durum?

Buralar yine ilaç ruhsatlarından geçilmiyore
    Ruhsatlar paylaşıldıkça hisse düşüyor

Konuştur Teknik mekanik analizini de şenlesin ortalık
    Naptık? Dük olmadık mı halen?
    Mavi kırmızıyı kesti mi?
    Rsi imiz ne alemde?
    Indikatörler, fibonaciler, harmonik diyaframlar..

Hisse bizi enflasyona ezdirdi dediydim de beni linç ettiler burda, vay efenim
    Son 3 yılda 7 kat arttı bilmem ne

Kontrolmatik diye bi hisse 1.5 yıl olmadan 20 kat artmış. F/K ve PD/DD yazmaya yürek ister. 130 milyon kar la, şirketin piyasa değeri 5.3 milyara çıkarmışlar
    Demek ki isteyince uçuluyormuş)))
    Bunun kar ı 1 milyar ı geçmiş te
    Hangimize faydası dokundu ???

Şimdi yazarlar, o zaman o hisseyi alsaydın diye..yersen kirşen..

Yatırım tavsiyesi değildir
    Al-Sat-Tut tavsiyesi değildir
    Naçizane Fikirlerimdir
    Bende nerelerdeydin diye merak ediyordum.
    Geldi haftalık şairimiz.
    Tek bir hisseye gömülürsen , piyasada ralli olurken burada kalırsın. Portföyünde bir de Koç şirketi yoksa , en az 5 e ayırmadıysan portföyünü ağlarsın. Ben deva özelinde burada paylarımı tutmaya devam edeceğim , hatta kilit vurdum lotlara ..

Saygılarımla

Sayfa 77/505 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •