Sayfa 102/167 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 809 - 816 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Şimdilik Hisse.net'in eski paylaşımıyla idare edersin arkadaşım. Sevgiyle kal, .
    Imza spekçik fatihrustu
    bunun dediğinle alakası yok bile amacın algı yaratmak şöle düşün garibanın elinde 3 kuruş var onu kaybettirirsen senin eline ne geçer adamın ahı geçer gerek varmı 2 saniyesine bile hakim olamadığımız şu dünya için fırıldak olmaya bubun hesabını da soracaklar sana merak etme senden ricam boş muhabbet yapma ytd.

2. Sizde bence biraz algılama eksikliği var . Kelime oyunu yapmaya çalışıyorsunuz ama kelimeleriniz kifayetsiz kalıyor. Ben Merit'i kötülemiyorum bu bir .
    Bedelli sermaye artışının geri çekilmesi, şirketçe iptal edilmesi geçici de olsa bir iptal olup, varislerle alakalı değil diyorum ama anlamıyorsunuz bu iki.
    Merit'i kötülemiyorum elimde Merit var ve almaya devam edicem, öyle spek mipek te değilim bu da üç.
    Asıl garibanın üç kurusuyla oynayanlar yanlış bilgiler vererek insanları kandıran insanlardır bu da dört olsun .
    Gelmişsiniz buraya sahte isimlerle hesap açmışsınız, benim adım da soy adım da belli. Kim olduğum da .Beni tanıyan tanıyor. Investing'te de yorum yazıyorum. Çakma isimlerin arkasına sıgınıp millete çamur atmıyorum. Hadi size hoşçakalın. Yalanlarınızı gördüğüm an gelip burada sizi deşifre edeceğim bilginiz olsun .

3. Fırıldak yazdığını görmemişim. Karşınizdaki insanın kişiliğini ve ne dediğini anlamadan böyle yakıştırmada bulunnak size yakışıyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Sizde bence biraz algılama eksikliği var . Kelime oyunu yapmaya çalışıyorsunuz ama kelimeleriniz kifayetsiz kalıyor. Ben Merit'i kötülemiyorum bu bir .
    Bedelli sermaye artışının geri çekilmesi, şirketçe iptal edilmesi geçici de olsa bir iptal olup, varislerle alakalı değil diyorum ama anlamıyorsunuz bu iki.
    Merit'i kötülemiyorum elimde Merit var ve almaya devam edicem, öyle spek mipek te değilim bu da üç.
    Asıl garibanın üç kurusuyla oynayanlar yanlış bilgiler vererek insanları kandıran insanlardır bu da dört olsun .
    Gelmişsiniz buraya sahte isimlerle hesap açmışsınız, benim adım da soy adım da belli. Kim olduğum da .Beni tanıyan tanıyor. Investing'te de yorum yazıyorum. Çakma isimlerin arkasına sıgınıp millete çamur atmıyorum. Hadi size hoşçakalın. Yalanlarınızı gördüğüm an gelip burada sizi deşifre edeceğim bilginiz olsun .
    Ben hisse net hariç hiç bir yerde yazmıyorum hilal iş yerimin adı 66 memleketim. Sen öyle yıllanmış kararları milletin önüne sunacağım deyip cuvalladigiyin resmini çekip etrafa Paris pozu diye sunmaya devam et. Ben kimsenin yanlışın ispatı peşinde değilim çünkü benim işim var. Zamanım az. Adımı adamlığı mi ve kim oldugumu merak etme beni burada tanıyan tanıdı. Kimseye al sat tut demedim sadece bildiklerimi paylaştım sen bile bunlardan istifade ettin sakın inkar etme. Ama gel gör 28 yıllık bir comezede laf anlatmak kolay değil. Hadi boş işi bırakalım Allah rahatlık versin.

5. Senin neyinden faydalanıcam ben pardon. Internet elimin altında, beni speklikle , yalan söylemekle suçla sonra da laf ebeliği yap işim var de tüy .
    Merit'i kötüledin diyorsunuz. Ne alaka ? Asıl siz algılarla oynuyorsunuz. Yok varislerle anlaşılmadığı için sermaye artışından vazgeçilmiş te miş miş .Asıl yalan olan budur nokta . Ben buna dikkat çektim. Senin zekân ancak sana yeter . Araştırma yapacak zamanım da var , bilgim de , tecrübem de . Kulaktan duyma söylentilere inanacak insanları kandır sen .
    Bu son yazım. Umarım utanırsın da uzatmazsın .

Reis poip te işlem gören bir şirket bir üst pazara çıkabilir mi
     Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    İyi işte nedenleri siralamissin cevaplarinida yazinda öğrenelim. Nethol net turizimle birlestiginde merit üzerinden turizm faaliyetlerini sürdürmeyi hedefledigini belirterek sermaye tavanını yükselttiğini bir şekilde bedeli sermaye artışını düşündüğünü bunu İlk etapta hayata geçirmek için adım bile attığını ortağının vefatı sonrası mirascilariyla bedelliye katılım sağlama konusuna çözüm bulamadığı için bedelli basvurusunu geri çektiğini ama hedeflerinden asla vazgeçmediklerini her firsatta dile getirdiklerini duymayaniniz var mı? Balkanlarda yatırımlarından bahsederken bile merit markasına üstüne basa basa vurgu yaptıklarını meritin Kıbrıs merkezli turizm alanının dışına çıkarak balkanlara açıldığını bilmeyenmi var. Birde sahi patronun merit sattığına inanan varmı? Nethol geri alım yapabilir lakin bunu merit satıp onun parasıyla alıyor algısı tamamen bir aldatmacadır. Manipülasyon deşifre olunca dün merit sattım dedi bu gün ise nethol alım bilgisi gönderdi. Aynı anda kap göndermedi. Hantal bir nethol ile merit kiyaslanacaksa öncelikle tercih yapılmalı meritmi nethol mu? Bence merit tercih eden aynı sektöre hitabettigini düşündüğü netholuda yanında tercih etmez. Nethol alansa aldığı hisseye guvenir orada kazanmayı bekler. Sahi sormak lazım nethol yerlerde sürülürken merit niçin kısa sürede beş kat pirim yaptı? Hatta hâlâ çok büyük karda olmalarına rağmen günde üç defa dut sallar gibi sallanan küçük yatırımcı niçin dökülmez acaba? Acabalar ve nedenler bitmez yeterki meyve veren ağaç taşlanır mantığından hareketle meritin yaşlandığını unutmayalim.
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. Yıllarca merit otellerine gidip kalmış biri olarak söyleyebilirim ki kıbrısın kaliteli otellerindendir. Diğerleri cratos, elexsus,rocks, Acapulco diye gider. Jasmine cort un iyi zamanlarını bile hatırlarım. Şu an bu şirketin üstünde ne var bilmiyorum. Ama net holding güzel bir bedelli ve içine katacaklarıyla iyi olacaktır. Zaman lazım sadece.

8. Dün gece bizi okuyan ve bu rezilliğe şahit olan bütün ortaklardan özür diliyorum. Fikir ve görüş paylaşıldıkça güzeldir. Faydalı bilgi bilgi sahibinin zekatıdır. Ondan faydalanılacağını düşünüyorsa bence üsluplu bir şekilde paylaşmalıdır. Ego ve ihtiras sadece sahibine zarar verir ki buda geçmişte hep tecrübelerle sabittir. Hiç bir konuya girmeden ve kimseye yeniden cevap hakkı vermeden sadece dün gecenin bir boş lakırdıdan ibaret zaman kaybı olduğunu düşünerek özür diliyorum. Burası herkese açık isteyen istediğini söyleyebilir ve isteyende istediğini muhatap alabilir. Formun yöneticisi var sıkıntı olursa müdahale eder ediyor da zaten.Bu sabah itibariyle benim düne dair muhatap alacağım, cevap yazacağım yada yeni bir şey söyleyeceğim konu bitmiştir. Merit'e güvenen yatırım yapan bütün dostlara selam olsun. Birde sayın Mavideniz000'in sorduğu bir soru var. POİP'te işlem gören bir şirket bir üst pazara çıkabilir mi?Bildiğim kadarıyla evet Merit bu şartları sağlıyor, gerek açıklık oranı gerekse açıklık oranının piyasa fiyatı büyüklüğü istenilen iki kriter Meritte var. Üçün bir şarta yatırımcı sayısı onu bilmiyorum istenilen miktarda yatırımcı sayısı var mı? Yazan çizenlere bakılırsa oda tutuyor gibi. Öyleyse tek bir şey kalıyor Yönetim karar alıp sadece müracaat edecek. YTD değildir.

Sayfa 102/167 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •