Sayfa 107/166 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 849 - 856 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Meritte sıkıntılı dönemin en zoru bitti diyebilmemiz için bu gün ve hatta bu hafta iki senaryoyu iyi atlatmamız lazım. Eğer tavan olursak bu gün mutlaka gözünü dolduran bir eşleşme anında ciddi mal boşaltmayı deneyecek. İkincisi cuma kapanış eşleşmesi karanlık odada şayet fiyatımız cumaya kadar iyi bir yere gelirse tabana kadar her yerden satmayı deneyecekler. Bu duyum yada kesin bilgi değil sadece karakterlerini çözdüm biz bu hisseyi size yedireceğiz diyorlar. Merit para ederken satacaklar, sıfır maliyetli zor dönemde bedavadan müthiş para. hala söylüyorum Merite düşük maliyetli küçük yatırımcı ısrarla bekliyor. satan maliyeti yüksek olanlar. Artık onlarda bu işi çözdü gibi hedefe adım adım sadece zaman kaybedeceğiz. Son bir not ben özelden o günler geçtiği için söylüyorum pazartesi ve salı normalde taban oluruz fakat adamların niyeti önemli diye yazmıştım. Bir arkadaşın sorusuna. Pazartesi yatay salı ise son bir hamle yemedi çünkü milletin hafızası balık hafıza değil öyle on binlerce lot tavana yaz bekle yemiyor artık sadece bekliyor alacağı yeri ve zamanı kendisi belirlemek istiyor. YTD'değildir.
    Bana yazmıştınız hocam. Velhasıl bugün de karanlık odada gördük patronun satışını. 15 bin varken. En azından tavanı bozmadı. Sabırla beklemeye devam.

2. Yarını çok merak ediyorum. Patronun satışının 2 katına yakın alım var bu güzel. Satışlar karşılanıyor. Yarın da benzer durum olursa ya filler tepişmeye başlamıştır diyeceğiz ya da patron bizim serzenişlerimizi duydu ne şiş ne kebap misali hem kendi işini görüyor hem bizi de üzmeden sattıklarını diğer taraftan yerine koyuyor. Sessizce izleyeceğiz senaryonun hazırlanışını. Diyeceğim o ki babalar ne isterse o olur her daim. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Recepix51 Yazıyı Oku
    hocam kitap gibi yazmışsın adamların huyunu maaşallah harfiyen uyuo sonraki senaryo nedir ytd.
    Henüz yolun başı en az sattiginin üç katı daha satacak. O satışa hisse çıktığı yere geri döner diye bir tepkimiz oldu cevap mı; Bu profesyonellerin işi fazla kafanıza takmayın oldu. Belli acelesi var seans arası holdinge kap gonderdi kapanışa satış koyacağı netti. Osmanlı karşılıyor gibi görünüyor fiktif islemmi bir kısmı dusmeyecegine inandırmak ve her geleni mallandirmak sanki bu kadar satış çok kolay değildi bu gün ama sattı kağıt üstünde de olsa 5000 bin ziraat onların dışında 14 bin Osmanlı toplam 20 bin kalani dağıtılan işte gibi yarın bu gün kadar kolay olmayacak bakalım şapkadan ne çıkacak. Bul karayı al parayı nihayetinde karşımızdaki kumarci. Vesselam ytd degildir.

Dün ve bugün satışları karşılayan Osmanlı epey almış acaba nedir toparlanma şansı olabilirmi

5. Süper ya müthiş bir iş çıkartıyorlar. Tam profesyonellere yakışır! Sabrı olan siniri olmayan bu maçın galibi olur. YTD'değildir.

6. MARAŞ tan o haber gelecek. 8 km altın kumsalı olan dünyanın ilk 7 yıldızlı otelinin olduğu yer. Kıbrıs Rum kesimindeyken rumların turizm gelirinin yüzde 58 ini karşılayan MARAŞ. MERIT bir dünya markası olsun artık. Projeler projeler.... Kap bekleyeceğiz arkadaşlar. Artık patron satış kaplarının yerine biraz da olumlu haberler göndersin. Ona güvendik yatırım yaptık.

7.  Alıntı Originally Posted by hilal66 Yazıyı Oku
    Süper ya müthiş bir iş çıkartıyorlar. Tam profesyonellere yakışır! Sabrı olan siniri olmayan bu maçın galibi olur. YTD'değildir.
    Yaw şu olabilirmi
    Patron satışı hergün ortalam %1civarı fix satışın var ve bu fiyatlardan senin benim almamızla karşılanacak miktar değillllll.Şimdi yıllardır gördüğümüz patron malı satar biri karşılar aaaaaa hop bedelli iyi bi bedelli gelmiş.Ne bilim aklımda hep hem tavan yaptır hem malı sat alan niye alsın o kadar mala karşı konulmaz.Ne bilim aklıma gelip gelip gitmi işte.Kşmse etkilenmesin ama neydi YTD değildir.

8. Bu günkü seçim önemli. İşler istenildiği gibi gitmezse Kıbrıs karışır. Haliyle Merit Bundan etkilenir

Sayfa 107/166 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •