Sayfa 108/166 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 857 - 864 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. Ne yapmaya çalışıyor bu patron. Halka açıklık oranı %21 oldu.😡😡

2.  Alıntı Originally Posted by Napolyon17 Yazıyı Oku
    Ne yapmaya çalışıyor bu patron. Halka açıklık oranı %21 oldu.����
    Yuzde 21 derken kaç lot verdı pıyasa..Ben baktım satım miktarlarına beş bin on bin TL lik satımlar var.. Önemli bir miktar değil bunlar.. Acaba ufak satışlarla milleti korkutmaya mı çalışıyorlar..harçlıkları bitmiş harçlık almışlar senetten..
    Son düzenleme : kwon3; 21-10-2020 saat: 21:08.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. bence alt pazara geçme planı var yeni kurallara göre %20 halka açıklık şartı var

Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    bence alt pazara geçme planı var yeni kurallara göre %20 halka açıklık şartı var
    hayırlısı ancak bu platformda bı cok kagıdın açıklığı %20 ve uzerınde olmus durumda grafik ne durumda

5. Sıkıntı yok arkadaşlar endeksi bahane ettiler Hilal hocanın dediği gibi satışlarını bitirene kadar buralarda oyalayacak lar tekkeyi bekleyen çorbayı içecek dolaşımı artırıp pazar değişikliği ve sermaye tavanını yükseltmek gibi bir planları olduğu açık ve net ortada bugün seans bitmeden Ntholü toplamak için alım kapı attılar Ama endeks çok baskın çıktı O yüzden bu zor dönemde ekranı kapatın �şinize gücünüze bakın düştü yere çok kısa bir sürede geri gelecek buna emin olabilirsiniz

6. Dün 62 göstermesi umutları tamamen kırmak içindi. Toplam bu fiyattan 5 bin lot işlem oldu. Ardından kapanış önceki günün kapanışıydı. Yani 68.40 bu gün ise hafiften yine düşük işlem hacmiyle bir tık yukarıdan 70'de kapattık. Şimdi ne olacak? Elbette Meritçilerin kafası rahat değil elbet. Bende dahil herkes bu sorunun cevabını arıyor. Sahi şimdi ne olacak?

7. Malşueti aşağıdan olan Sıfır yapacak yukardan olan bekleyecek.Bu kadar hocam sıkıntı yok yani.

8.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Malşueti aşağıdan olan Sıfır yapacak yukardan olan bekleyecek.Bu kadar hocam sıkıntı yok yani.
    Yok, sıkıntı var babından değil ne olacağı konusu biraz muallak. Çarşamba gününden sonra yeni bir yol haritası çizer. nedeni de yaklaşan üçüncü çeyreğin holding bilançosunda Merit karının ipucu vermesi. Burada dip notları iyi tahlil etmeli sanki bunca sıkıntıya rağmen ciddi yıl sonu karı yazacaklar. Birde 102.800 lot hisseyi patron sattı görünüyor. Ortalama satış fiyatının yaklaşık yüzde 30-35 altındayız. Operasyon 19 Ekimden itibaren durmuş gibi. Bu kalan lotları satmaktan vazgeçtiler anlamına gelmiyor. Sadece anladığım bu fiyatlardan satmayız diyorlar. Gibi gibi vs. YTD.'değildir.

Sayfa 108/166 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •