Sayfa 113/167 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 897 - 904 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Karakalpakli Yazıyı Oku
    Sayın güneşligünler yaklaşık 1 yıl önceki ön görünüz için tebrik ederim.
    5 tane 5 yıldız oteli olan bir sirket ederi 2.5 milyon sermaye x 80 =200 milyonmu bir otel tiyatro 400 - 500 milyon olduğunu düşünürsek bu fiyat lar düşük kalır

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Burada da patron satışları devam ediyor

Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    5 tane 5 yıldız oteli olan bir sirket ederi 2.5 milyon sermaye x 80 =200 milyonmu bir otel tiyatro 400 - 500 milyon olduğunu düşünürsek bu fiyat lar düşük kalır

Ya kağıt ne zaman 80 i geçse patron devreye giriyor. 15-16 hatta zaman zaman 17 bin lotu gömüyor. Kağıdı 72-74 aralığına çekiyor. Belli gene mal tanıdıklarına devrediyor. Bunu yaparken de tek fiyat seanslar işine geliyor. Hiç beklenmedik anda 82 den 74 e kadar malı döşüyor. Biz de yiyoruz. Bilse birçok kişi 74 e alık yazardı. Kendi devretmek istedikleri kişilere yazdırıyor. Onları alım kademelerinde görünce malı basıyor. Gene sağ cep sol cep meselesi. Tekrar söylüyorum adamlar zaten hedeflerini 3 sene önce yıldız pazar olarak belirlemişlerdi. Net holdingin en kıymetli iştiraki. Buralara giderken de tanıdıklarını Engin edecek. Belli ki mal devri için 70-78 aralığı belirlenmiş. Bu fiyatlardan alan adamların hedeflerinin çok daha yüksek olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek.

SabrediyoruZ.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidit

3.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Ya kağıt ne zaman 80 i geçse patron devreye giriyor. 15-16 hatta zaman zaman 17 bin lotu gömüyor. Kağıdı 72-74 aralığına çekiyor. Belli gene mal tanıdıklarına devrediyor. Bunu yaparken de tek fiyat seanslar işine geliyor. Hiç beklenmedik anda 82 den 74 e kadar malı döşüyor. Biz de yiyoruz. Bilse birçok kişi 74 e alık yazardı. Kendi devretmek istedikleri kişilere yazdırıyor. Onları alım kademelerinde görünce malı basıyor. Gene sağ cep sol cep meselesi. Tekrar söylüyorum adamlar zaten hedeflerini 3 sene önce yıldız pazar olarak belirlemişlerdi. Net holdingin en kıymetli iştiraki. Buralara giderken de tanıdıklarını Engin edecek. Belli ki mal devri için 70-78 aralığı belirlenmiş. Bu fiyatlardan alan adamların hedeflerinin çok daha yüksek olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek.

SabrediyoruZ.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidit
    Bu arada işlettiği otellerin sahipliği kendilerinde değildir. İşletmeleri kendine aittir. Çoğu kişi birkaç önceki 5 otele sahip diye yazan mesaja bakıp Yatırım kararı verebilir. Mülkiyet Merit e ait değildir bunu hatırlatmak isterim. Tabi gene şunu da iletmeliyim. Merit in isim hakkı belki de şu anki piyasa değerini karşılar. Gerçekten çok marka bir isimdir Merit. Birçok ülke özellikle Balkan ülkeleri bu markayı ülkelerine taşımak için Merit e teklifler sunmaktadır. Aslında bu sayede yatırım maliyetini yükseltmeden kiralayarak büyüme şansı bu hissenin en önemli artısıdır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bu arada işlettiği otellerin sahipliği kendilerinde değildir. İşletmeleri kendine aittir. Çoğu kişi birkaç önceki 5 otele sahip diye yazan mesaja bakıp Yatırım kararı verebilir. Mülkiyet Merit e ait değildir bunu hatırlatmak isterim. Tabi gene şunu da iletmeliyim. Merit in isim hakkı belki de şu anki piyasa değerini karşılar. Gerçekten çok marka bir isimdir Merit. Birçok ülke özellikle Balkan ülkeleri bu markayı ülkelerine taşımak için Merit e teklifler sunmaktadır. Aslında bu sayede yatırım maliyetini yükseltmeden kiralayarak büyüme şansı bu hissenin en önemli artısıdır.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir.
    Şimdi sen ne demek istedin meeit otelleri kimin net holding in bir turizm şirketi değilmi 52 si net holdin e geri kalani merit şirketine ama aslında hepsi netholdin in kafa karıştırıcı ama sonuçta sirket merit turizm deyilmi oteller ve kazanılan karlar hisseye yansır birazdaha aydınlat kafamızı duman ettin hayallerimizi mahvettin bu hisse sermayesi az diye girdim en azından 500 ederi olmalı.bence

5. Ben kısadan anlatim.Merit Net holdingin.
    Oteller merit in DEĞİL.Merit Sadece İŞLETMECİ.
    Cirodan belli bir pay alır birde kar dan ayrıca pay alır.Yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 3 oteli var.Ötekilerde işletmeci.Net holding tüm otelleri Merit altında toplayıp Merit i yıldız pazara çıkarma isteğini 2017 deki toplantıda karar aldı ve NET TURİZİm i hokding bünyesine katıp Turizimde yurt içi ve yurt dışında Merit ile yürüme kararı aldı.
    Diğer kararları uygulama için beklemedeyiz.

Tam da kararlar uygunmaya başlanacakken,araya pandemi girdi,,aşı fayda sağlar,normale dönersek,eski günlere dönebiliriz.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Ben kısadan anlatim.Merit Net holdingin.
    Oteller merit in DEĞİL.Merit Sadece İŞLETMECİ.
    Cirodan belli bir pay alır birde kar dan ayrıca pay alır.Yanlış hatırlamıyorsam 1 veya 3 oteli var.Ötekilerde işletmeci.Net holding tüm otelleri Merit altında toplayıp Merit i yıldız pazara çıkarma isteğini 2017 deki toplantıda karar aldı ve NET TURİZİm i hokding bünyesine katıp Turizimde yurt içi ve yurt dışında Merit ile yürüme kararı aldı.
    Diğer kararları uygulama için beklemedeyiz.
    Yani sizce merit 2017 deki gibi bedelli yoluyla otel işletmeciliğin,den sahiplik ve otelcilik isine girermi malum sermaye çok düşük

8. Sahipliğe dçnmeyeck işletmeci kalacak gurup otrllerinde.İşin ilginci dün patron hisse satmadı.

Sayfa 113/167 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •