Sayfa 115/166 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 913 - 920 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

muadili sermayeli şirketler en az 1000 tl den işlem görüyor.patron artık şirketin büyümesi için atağa kalkmalı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2. Benim bir miktar hissem var hisse başına 500 den aşağı vermem o gün tamammi devammi o zaman bakarız artik

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedelsiz hisselerin fiyatlamasında ana etken temel analiz değildir,,daha çok sermayenin küçük olması rol oynamaktadır,,,yani bir şirketin sermayesi ne kadar düşükse,fiyat da o kadar yüksek olabilmektedir.
    Dolayısı ile söylediğiniz rakam,diğer muadili şirketlere göre son derece mütevazi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Evet pıyasada bu sıglıkta ve sermaye de olup da bu fıyatlarda senet kalmadı, umalım da yeni zırveler gelsın , olması gerekende bu.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. 2 hafta kadar önce aranıza katıldım.

Önce, forumda yaklaşık 100 sayfayı okudum

Hayırlı olur inş.

6. tavsiyem,hisselerinizi bloke etmeniz

7.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    tavsiyem,hisselerinizi bloke etmeniz

neden ve nasıl bloke yapmamız gerek. bu konuda bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by mıstık Yazıyı Oku
    neden ve nasıl bloke yapmamız gerek. bu konuda bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim.
    Bu hisse adedi az olan hisseleri araci kurumlar kullanabiliyor merkez kayit ta hisseleri bloke.edersek iyi olur. zaten bu tür hisselerin hedefi bellidir bekleyecez bloke edince piyasada kullanacakları hisse olmaz hissemiz bu şekilde birilerinin oyuncagida olmamış.olur

Sayfa 115/166 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •