Sayfa 116/166 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 921 - 928 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1. 2304 lot bekleyen var.. İşte böyle olmalı.. Korkma tahtacı bam bam bam..!!!.. Limit yok..

Bırsen kaldın.. Ahmet Kaya dan sana gelsin..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. 16958 lot bekleyen var..!!!!.. Beklediğim sayı buydu..!!!..242 emir girilmiş..

Gedık tahtaya gelmiş.. Birileri anladı ucuz kaldığını tahtanın..

Çay koy hancı baştan başlıyoruz.. ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Şahsına münhasır bi hareket mi.. yoksa sektörel mi?

Diğerlerinden (pkent, ayces, kstur vs) ayrışarak devam eder mi?

4. Pkent le ayrışmasın zaten.. Yolumuz pkentin yolu olsun.. .. ..!!!

Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Şahsına münhasır bi hareket mi.. yoksa sektörel mi?

Diğerlerinden (pkent, ayces, kstur vs) ayrışarak devam eder mi?
    net holding/calumeno: Sırbistan, arnavutluk gibi ülkelerde ön projelerimiz bitmek üzere,,,demişti,,
    projelerle ilgili bir gelişme olduğunu düşünüyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    Deli gibi mal yazmışlar tahtaya ,birileri ha bire satış yazıyor tahtaya ,yine en son ne olacağını biz öğreceğiz anlaşılan ,
    bu halde spk başvuruyu redderder,Yeni başvuru yapmaları lazım Yoksa ,bunun içinde em az 5-6 ay daha bekleyeceğiz ,tabi Yen'i başvuru yaparlarsa
    İlk bu tahtayı bulan benim sırf bunun için hisse nette meritçi diye kayıt oldum,hisseyi 6 liradan keşfettim ,şimdi olmuş 144 TL vaybe bende potansiyel varmış ,
    Ama bu fiyatlar bana biraz abartılı geldi,arkadaşlar unutmayın ,uzun vadede borsa çok güzel kazandırır.
    Şimdi Selçuk gıda ve etilerdeyim,

7. 191 emir.. 12472 bekleyen.. Maşallah..

8. 14268 bekleyen.

Sayfa 116/166 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •