Sayfa 131/167 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1329 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    13;55 işleminde toplam satış 3560 oldu. yani bu seansta sadece 58 lot satıldı.

Önceki iki seansta satanlar tahminimce dün seans kapanışta emri verip iptal edemeyenler.

Tavanda bekleyen 74389
    Kimbilir ne kadar kafalarını duvara vuruyorlardır ortak,,hallerini düşünemiyorum bile
    Bende dün gece uyumadım desem yeridir,,acaba taban,taban mı gider diye düşündüm durdum
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Kimbilir ne kadar kafalarını duvara vuruyorlardır ortak,,hallerini düşünemiyorum bile
    Bende dün gece uyumadım desem yeridir,,acaba taban,taban mı gider diye düşündüm durdum
    ortak, emsal haberlerde, haberden önceki fiyatlarına göre çok ekstrem fiyatlara giden hisseler oldu. (tkuru, kent vs.)

aynısı olur mu spek bilir.

hırs yapmadan uygun bi seviyede tamah eden tarafta olmayı yeğlerim.

tamah edeceğim seviyeyi bilmiyorum

hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

ytd

3. Merit pay alırken Voyager'in öz sermayesi ne kadar düşük değerlendirme yapilirsa o kadar iyidir. Yeniden değerlemeler yapılır, her şey normale döner ve bir bakarsın 28 milyon sermayeli şirketin yıllık karı Voyager'den gelen kar paylari ile birlikte 100 milyon üstunde bir rakam. Satmayın arkadaşlar filmin sonunu bekleyin. Ben belli bir süre almak için takip edicem. Gelir veya gelmez. Bende hisse yok tekrar belirteyim. Başkaları gibi millet satsın ben alayım diye fesatlık düşünmem beni bilen bilir. Zaten elimdeki hisseler de gayet iyi şu an. Bir miktar bu hisseden de almak istiyorum hepsi o.

4.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Merit pay alırken Voyager'in öz sermayesi ne kadar düşük değerlendirme yapilirsa o kadar iyidir. Yeniden değerlemeler yapılır, her şey normale döner ve bir bakarsın 28 milyon sermayeli şirketin yıllık karı Voyager'den gelen kar paylari ile birlikte 100 milyon üstunde bir rakam. Satmayın arkadaşlar filmin sonunu bekleyin. Ben belli bir süre almak için takip edicem. Gelir veya gelmez. Bende hisse yok tekrar belirteyim. Başkaları gibi millet satsın ben alayım diye fesatlık düşünmem beni bilen bilir. Zaten elimdeki hisseler de gayet iyi şu an. Bir miktar bu hisseden de almak istiyorum hepsi o.
    Bu hisseye girmeden önce forumdaki sanırım 117 sayfayı okumuştum. sizin yazılarınıza da denk gelmiştim, isimlerini tam hatırlamıyorum. fazla kalan olmamış. Sn. hilal66 da yazmıyor Merit kullanıcı isimli şahıs vs. bütün yazılanlar okudum
    Keşke sabretseydiniz. herşey nasip.
    Voyager'e yüzde 10-15 pay sahibi olacak olması başlı başına büyük bi olay. Devasa bir varlık. Fakat Voyager'de pozitif şeyler merit'e nasıl pozitif yansıyacaksa negatif gelişmeler de sahip olacağı pay oranında aynı şekilde yansıyacak.
    Şimdilik hikayesi uzun. Sadece bedelli olayı değil, akabinde pazar değişikliği de beklenti oluşturacak.
    ytd

5.  Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    Bu hisseye girmeden önce forumdaki sanırım 117 sayfayı okumuştum. sizin yazılarınıza da denk gelmiştim, isimlerini tam hatırlamıyorum. fazla kalan olmamış. Sn. hilal66 da yazmıyor Merit kullanıcı isimli şahıs vs. bütün yazılanlar okudum
    Keşke sabretseydiniz. herşey nasip.
    Voyager'e yüzde 10-15 pay sahibi olacak olması başlı başına büyük bi olay. Devasa bir varlık. Fakat Voyager'de pozitif şeyler merit'e nasıl pozitif yansıyacaksa negatif gelişmeler de sahip olacağı pay oranında aynı şekilde yansıyacak.
    Şimdilik hikayesi uzun. Sadece bedelli olayı değil, akabinde pazar değişikliği de beklenti oluşturacak.
    ytd
    Teşekkür ederim. Benim hatam sabırdan ziyade, şirket yetkilisi ile görüşmemde bana, birleşme uzun vadede belki, çok zor demiş olmasına inanıp, kendi iç güdülerime ve öngörülerime artık inanmamam oldu. Keşke şirketi bir daha aramasaydim. Olan oldu. Yine de Merit'te al satlar ile %150 gibi bir kar almışım Allah bereket versin. Portföyümün yarısı ile al sat yapıyordum. Yarısına yakınını hiç satmıyordum . Nasip o kadarmış. Umarım fazla uçmadan yine alırım

Dünya genelinde Kovid-19 vakalarının 5 haftadır düşüş eğiliminde olduğu bildirildi. Aşılama kampanyalarının etkisinin de görülmeye başlanmasıyla hastanelerin ve sağlık çalışanlarının üzerindeki yük de hafifletmeye başladı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Alıntı Originally Posted by babacan1905 Yazıyı Oku
    ortak, emsal haberlerde, haberden önceki fiyatlarına göre çok ekstrem fiyatlara giden hisseler oldu. (tkuru, kent vs.)

aynısı olur mu spek bilir.

hırs yapmadan uygun bi seviyede tamah eden tarafta olmayı yeğlerim.

tamah edeceğim seviyeyi bilmiyorum

hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

ytd
    Atıyorum,,diyelim bu fiyatlardan bölünse,,23 tl olacak,,bölündükten sonraki sermayesi 25.5 milyona göre bile 23 çok çok düşük bir rakam,,25 tl sermayesi olan şirketlerin fiyatları şu anda 70-80 tl cıvarlarında.
    Dolayısı ile yukarı potansiyel baya yukarıda gibi gözüküyor.
    Kaldıki özkaynak 200 milyon cıvarına ulaşacak ki,,büyüme beklentisini de gözönünde bulundurur isek,rakamın epey yukarılarda olabileceği meydana çıkıyor,,spekülasyon olmasın diye rakam vermek istemiyorum.
    Herşey speğin kontrolünde artık,,o da muadili şirketlerin ne fiyatlarda olduğunu görüyordur herhalde.

Ayrıca,,bedelliden gelecek para ile bir g.menkul yatırımına gitmesini (Hotel hisse artırımı) doğru buluyorum.Sadece emekçi konumunda olması gelecek açısından iyi olmayabilir,,,bu bakımdan da doğru bir yatırım.

Sayfa 131/167 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •