Sayfa 156/166 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Bigparaya göre sermaye 16 milyona yaklaşmış. Bu da yaklaşık 13,5 milyon hisse ana hisseye dönmüş görünmekte. Şimdi geriye 12 milyon hisse kalmış dönüştürülecek. Al satçılar bence artık aldı ve çevirdi. Benim gibi kullanmayan gerçek yatırımcılar 12 milyon hisseyi çevirecekler. Bu da ne demek ? Rüçhan tahtasında artık satışların azalmasını bekliyorum. Bakalım bu durum hissenin yukarı dönüşünü başlatmaya yetebilecek mi?

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küşük yatırımcı muhabbetidir
    Sayın baybo bey

Bugün tesadüfen 75 liradan merit r aldım.tesadufen derken sadece 500 lot bulunsun portföyümde bedelli hesabına göre Rüçhan ucuz kaldığı için almıştım.sanstir ki ordan donmuş kağıt.brut olduğundan satamadim da.500 lotda 20 bin TL kar çok hoşuma gitti.yazdiginiz yorumlar da almam da sebepti.tesekkurler

2. Bütün hareketi yapanın Telegram grupları olduğu belliydi zaten .

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Sayın baybo bey

Bugün tesadüfen 75 liradan merit r aldım.tesadufen derken sadece 500 lot bulunsun portföyümde bedelli hesabına göre Rüçhan ucuz kaldığı için almıştım.sanstir ki ordan donmuş kağıt.brut olduğundan satamadim da.500 lotda 20 bin TL kar çok hoşuma gitti.yazdiginiz yorumlar da almam da sebepti.tesekkurler
    Arkadaşlar merhaba,
    Bütün hareketi yapanın zaten aç gözlü telegram grubundaki bir grup ve onun yönlendirdiği küçük yatırımcı olduğu belliydi zaten. Allah onları bildiği gibi yapsın. Şimdi yüm rüçhanlarını ana hisseye çevirmiş orayı da aşağıya basarak para kazanmaya çalışan bunu yaparken de hissenin içine eden, bozan birtakım kişilerdi. Şindi dediğim gibi rüçhan tahtasında kontrolü kaybettiler. Son bir şans ana hisseyi tabana sürerek ( kaç gündür topladıkları ve çevirdikleri hisseler) aynı işi bir kez daha yaşatmaya çalışıyorlar. Ama artık geç olduğunu düşünüyorum. Rüçhan tahtasını bir daha bozabilecek güçleri yok. Ana tahtayı aşağı tabana getirerek milleti sattırmaya vevdöngüyü yeniden başlatmaya çalışacaklar. Bundan sonra da herkes akıllı olsun oyuna gelmesin o zaman. Çevirdikleri ana hisseleri de güçlü bir kişi gelse toplayıp bitirir zaten. Onlar da defolup bir başka bedelli tahtasına giderler inşallah.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir

3. Son bir not . İnşallah bu sefer rüçhandaki hareketler ana hisseyi yönlendirir.

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,
    Bütün hareketi yapanın zaten aç gözlü telegram grubundaki bir grup ve onun yönlendirdiği küçük yatırımcı olduğu belliydi zaten. Allah onları bildiği gibi yapsın. Şimdi yüm rüçhanlarını ana hisseye çevirmiş orayı da aşağıya basarak para kazanmaya çalışan bunu yaparken de hissenin içine eden, bozan birtakım kişilerdi. Şindi dediğim gibi rüçhan tahtasında kontrolü kaybettiler. Son bir şans ana hisseyi tabana sürerek ( kaç gündür topladıkları ve çevirdikleri hisseler) aynı işi bir kez daha yaşatmaya çalışıyorlar. Ama artık geç olduğunu düşünüyorum. Rüçhan tahtasını bir daha bozabilecek güçleri yok. Ana tahtayı aşağı tabana getirerek milleti sattırmaya vevdöngüyü yeniden başlatmaya çalışacaklar. Bundan sonra da herkes akıllı olsun oyuna gelmesin o zaman. Çevirdikleri ana hisseleri de güçlü bir kişi gelse toplayıp bitirir zaten. Onlar da defolup bir başka bedelli tahtasına giderler inşallah.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik küçük yatırımcı muhabbetidir
    İnşallah bu sefer rüçhandaki hareketler ana hisseyi güçlendirir demiştik ya. Şimdi o da gerçekleşse ballı ekmek kadayıfı olur. Ana hissede tabana malı yığan telegram oyuncuları da hissenin arkasından bakarlar.

Not : yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

4. Evet 19 yapıp ana hissede de taban bozulmuş. Süper

İnşallah bu sefer rüçhandaki hareketler ana hisseyi güçlendirir demiştik ya. Şimdi o da gerçekleşse ballı ekmek kadayıfı olur. Ana hissede tabana malı yığan telegram oyuncuları da hissenin arkasından bakarlar.

Not : yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir
    Allahım inşallah hep böyle beklentimize uygun gider. Şimdi gün içi seanslarda ana hissenin ve rüçhanın birlikte hareketini görsek çok daha iyi yerlere gidebiliriz.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir bitmeyen küçük yatırımcı muhabbetidir

5. Dün 75 den aldığım ruchanlarimi 128.90 129 TL fiyattan sattım.37 bin TL paraya 24 saatte 27.000 TL kazandim.seni unutmayacağım merit yasaklar hafiflesin bu paranın bir kısmını mekanında yiyeceğim.tesekkurler

6. Valla bir bakmadık piyasa karışmış

Alıntı Originally Posted by bensattımgitti Yazıyı Oku
    Dün 75 den aldığım ruchanlarimi 128.90 129 TL fiyattan sattım.37 bin TL paraya 24 saatte 27.000 TL kazandim.seni unutmayacağım merit yasaklar hafiflesin bu paranın bir kısmını mekanında yiyeceğim.tesekkurler
    Alış 111 satış 114,7 kapanış rüçhan 108 ilginç olmuş. Son bir gayret 18.09 seansında ana hisseleri tabana çekebilmişler. Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak? Piyasanın bozulmasını kullanmışlar diyelim.

Herkese iyi hafta sonları

7. Rusya ile uçuşlar 22 haziran da başlıyor

Alış 111 satış 114,7 kapanış rüçhan 108 ilginç olmuş. Son bir gayret 18.09 seansında ana hisseleri tabana çekebilmişler. Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak? Piyasanın bozulmasını kullanmışlar diyelim.

Herkese iyi hafta sonları

Sırf bu haber bile korkunç güzel. Rusya uçuşları meritin aylardır beklediği haber. İnşallah olumlu etkisi olur.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. 30 senelik ky muhabbetidir

8. Yatırım yapılabilir düzgün işletilen bir kurum nasıl olurda daha artırırım derken bedelli geldi hisse değil benim gözümde küçük altın her biri çok önemli bir para ihtiyacı olmadan asla satmam 75 den almayı kaçırdım duruma göre ufaktan toplarım nasipse herkese bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Sayfa 156/166 İlkİlk ... 56106146154155156157158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •