Sayfa 26/166 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1328 madde; 201 - 208 arası.

Konu: MERIT - Merit Turizm

sig tahtada islem oluyor nasil oluyorsa fiyat yukselmiyor..ksturda ise bir kac lot oluyor ve fiyat yukseliyor.. bu tahrada art niyet oldugu goruluyor... tahtayi sabit tutmak istemeleri eger niyetleri tahsisli yapip milleti batirmak ise buna spk izin vermemesi gerekir..ornek ortada net turizmi temettu bile verdirmeden yuttular..karli giden ve hizli buyuyen sirkete tahsisli yapmak yatirimciya buyuk zarar olur..insalllah bedelsiz sermaye artirirlar , hayirlisi ile.

2. Tüm ortaklara iyi bayramlar. Sağlık, huzur ve bereketli kazançlar diliyorum.

temettiler bekleniyor bu senette..karı kaybettirmeden. temettü vermesi gerekir.. kayıtlı sermaye zaten yüksekti..bu yüksek olan kayıtlıyı önce doldur bedelsizle. bunlar spk kabul etmesin diye boş gündem yaratıyor..spk derki kardeşim 13 kat kayıtlın var önce orayı tamamla...200 trilyon ne oluyor..bu rakamı spk kabul etmez...kimsede bu şirketin milletin sırtından agresif büyümesini istemez..ufak sermayede temettüler bekleniyor..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

kayıtlı sermaye 200 oldu sırada bişeyler var ama..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Meho sana bir teşekkür borçluyum.

6. Merit kuştur ufak ufak 5 lot 5 lot almaya başladım malum küçüğüz ya.İşbir yibitaş 1.lik bunları 2 merit kuştur gerisi yalan olur.

7.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Merit kuştur ufak ufak 5 lot 5 lot almaya başladım malum küçüğüz ya.İşbir yibitaş 1.lik bunları 2 merit kuştur gerisi yalan olur.
    Vay kardesim 9 lardan satmistim elimdekileri sanirim 3-4 ay once 140 civarlarindan işbir almistim
    7.50 lerden itibaren şu son 10 gundur
    Toplamaya basladim gene 1000 tane yeni yaptim daha
    Birde frigo pak basladim toplamaya 2.65 den basladim 2.70 felan devam

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayin viking, tessekkur borlu oldun bunu yazdim bir yere fakat hangi sebepten dolayi bunu da soylersen olur..

Sayfa 26/166 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •